Šešis įvarčius per kėlinį pelniusi "Bayer" ekipa sutriuškino "Eintracht"

Sekmadienį sužaistos trejos "Bundesliga" 32-ojo turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo "Bayer" ekipa, kuri rezultatu 6:1 sutriuškino "Eintracht" futbolininkus.

Šeimininkai visus šešis savo įvarčius sugebėjo pelnyti per pirmąjį kėlinį. Pirmasis jau 2-ąją minutę pasižymėjo K. Havertzas. Baudos aikštelėje be priežiūros paliktas J. Brandtas 13-ąją minutę padvigubino "Bayer" persvarą.

Vos po minutės "Eintracht" atsilikimą sugebėjo sušvelninti, kai gana kuriozišką įvartį pelnė F. Kostičius.

L. Alario 23-ąją minutę sugrąžino "Bayer" ekipai dviejų įvarčių pranašumą, o 28-ąją puikiai į baudos aikštelę įsiveržęs Aranguizas pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

34-ąją minutę L. Alario pelnė antrąjį savo ir penktąjį komandos įvartį, o vos po poros minučių kamuolį į savo vartus nukreipė "Eintracht" gynėjas M. Hintereggeras.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 6:1, o antrajame komandos įvarčių nepelnė.

"Bayer" po šios pergalės taškais susilygino su ketvirtoje vietoje esančia "Eintracht" ekipą, tačiau pastaroji dėl geresnio įvarčių santykio išlaiko aukštesnę poziciją.

"Schalke" 0:0 "Augsburg"

"Freiburg" 1:1 "Dusseldorf"