"Sevilla" grįžo į antrąją poziciją Ispanijoje, "Huesca" išplėšė dramatiškas lygiąsias

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsias 16-ojo turo rungtynės.

Kaip niekada konkurencingose pirmenybėse toliau savo meistriškumą rodo "Sevilla". Pablo Maschino auklėtiniai rezultatu 2:0 įveikė "Girona" ir iškovojo jau devintąją pergalę šiame sezone.

Andalūzai turėjo sunkumų pirmajame kėlinyje, tačiau 55-ąją minutę 11 metrų baudinys leido įsiveržti šeimininkams į priekį, o jau pergalę po devynių minučių užtvirtino šeštąjį įvartį pirmenybėse pelnęs Pablo Sarabia.

"Sevilla" su 31 tašku grįžta į antrąją vietą. "Barcelona", kol kas nesužaidusi savo rungtynių, turi lygiai taškų su "Sevilla" ir Madrido "Atletico". "Real" nuo dabartinių lyderių atsilieka dviem taškais.

Kitose rungtynėse pergalę šventė kita Sevilijos ekipa – "Real Betis". Barselonos "Espanyol" namuose krito rezultatu 1:3.

Dar kitoje dvikovoje "Huesca" dramatiškose rungtynėse pasiekė lygiąsias prieš "Villarreal". Pastarieji net ir žaisdami dešimtyje sugebėjo įgyti pranašumą, tačiau šeimininkai pačioje pabaigoje visgi pasiekė tašką.

"Sevilla" 2 - 0 "Girona"
55' [1 - 0] E. Banega (11 m. baudinys)
64' [2 - 0] P. Sarabia

"Espanyol" 1 - 3 "Real Betis"
24' [1 - 0] S. Garcia
43' [1 - 1] G. Lo Celso
85' [1 - 2] C. Tello
90+2' [1 - 3] O. Duarte (į savus vartus)
17' G. Lo Celso ("Real Betis") nerealizavo 11 m. baudinio

"Huesca" 2 - 2 "Villarreal"
44' [1 - 0] Cucho (11 m. baudinys)
63' [1 - 1] C. Bacca (11 m. baudinys)
81' [1 - 2] G. Moreno
90+3' [2 - 2] S. Longo
65' M. Gaspar ("Villarreal") pašalintas iš aikštės
66' G. Melero ("Huesca") nerealizavo 11 m. baudinio