"Sevilla" ir "Real Sociedad" akistatoje - lygiosios (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 36-ojo turo rungtynės.

"Sevilla" namuose priėmė San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę. Pirmajame kėlinyje pranašumą įgiję andalūzai pergalės neiškovojo - susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

41-ąją minutę tikslus Pablo Sarabia smūgis išvedė "Sevilla" į priekį, tačiau 61-ąją minutę svečiai iš San Sebastiano rezultatą lygino - pasižymėjo Carlosas Vela.

"Sevilla" turėjo puikius šansus šiose rungtynėse pasiekti pergalę, nes 79-ąją minutę varžovai liko žaisti dešimtyje - antrąją geltoną kortelę užsidirbo Davidas Zurutuza. Vis dėlto pergalingo rungtynių įvarčio nebuvo ir komandos pasidalino po tašką.

"Sevilla" su 69 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, o "Real Sociedad" - septintoje.

"Sevilla" 1 - 1 "Real Sociedad"
41' [1 - 0] P. Sarabia
61' [1 - 1] C. Vela
79' D. Zurutuza ("Sociedad") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/YonrZh1ha8Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>