"Sevilla" pateko į Karaliaus taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Antradienį sėkmingai sužaidę likusias 33 anksčiau nutrauktų atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių minutes "Sevilla" futbolininkai bendru rezultatu 1-0 įveikė kitą miesto komandą "Betis" ir pateko į turnyro pusfinalį.

Šios rungtynės buvo sustabdytos 57-ą minutę dar kovo 1 dieną, kai "Sevilla" puolėjui Fredericui Kanoute įmušus vienintelį įvartį į aikštę pasipylė daiktų kruša ir sužeistas buvo svečių ekipos treneris Juande Ramosas.

Likusios 33 rungtynių minutės buvo žaidžiamos be žiūrovų Madrido "Getafe" ekipos stadione. Nors "Sevilla" turėjo problemų siekdami išsaugoti savo vartus "sausus", būtent jie turėjo geriausias likusio pusvalandžio progas: tik puikus "Betis" vartininko Pedro Contreraso žaidimas neleido pasižymėti Alejandro Alfaro, Antonio Puertai ir Danieliui Alvesui.

Tuo tarpu "Betis" gretose vienintelę realią progą turėjo puolėjas Robertas, tačiau šis nepataikė į vartus.

"Sevilla", taip pat patekęs ir į UEFA Taurės ketvirtfinalį, Karaliaus taurės pusfinalyje prisijungė prie "Barcelona", Madrido "Getafe" ir La Korunijos "Deportivo". Pusfinalių poros paaiškės ketvirtadienį, kai bus ištraukti burtai.