"Sevilla" rezultatyvioje dvikovoje įveikė "Real Sociedad"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės penkerios 7-ojo turo rungtynės.

Itin svarbioje ir intriguojančioje dvikovoje "Sevilla" namuose priėmė San Sebastiano "Real Sociedad". Ankstyvą įvartį praleidę andalūzai atsitiesė ir iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Mikelis Oyarzabalis jau 4-ąją minutę išvedė baskus į priekį. Visgi 18-ąją minutę Nolito varžovams atsakė išlyginamuoju įvarčiu.

Antrajame kėlinyje "Sevilla" pratęsė savo dominavimą su kamuoliu, o jau 47-ąją minutę šeimininkus į priekį pirmą kartą šiame susitikime išvedė Lucas Ocamposas.

80-ąją minutę pergalę šeimininkams iškart po keitimo užtvirtino Franco Vazquezas. Po septynių minučių "La Real" dar sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką andalūzai gynyboje su dideliais iššūkiais nebesusidūrė.

"Sevilla" po šios pergalės nutraukė dviejų nesėkmių seriją ir kartu su ta pačia "Real Sociedad" ekipa bei "Barcelona" turi po 13 taškų.

"La Real" pergalės atveju gali pakilti į pirmąją vietą, tačiau lyderio pozicijoje po septynių turų išlieka Madrido "Real".

Likę mačai baigėsi "Eibar", "Real Valladolid", "Alaves" pergalėmis bei vieneriomis lygiosiomis.

"Sevilla" 3 - 2 "Real Sociedad"
4' [0 - 1] M. Oyarzabal
18' [1 - 1] Nolito
47' [2 - 1] L. Ocampos
80' [3 - 1] F. Vazquez
87' [3 - 2] Portu

"Espanyol" 0 - 2 "Real Valladolid"
25' [0 - 1] Michel (11 m. baudinys)
90+4' [0 - 2] O. Plano
65' F. Calero ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 2 - 0 "Celta"
47' [1 - 0] E. Exposito
60' [2 - 0] F. Orellana

"Alaves" 2 - 0 "Mallorca"
76' [1 - 0] L. Perez (11 m. baudinys)
86' [2 - 0] Joselu

"Levante" 1 - 1 "Osasuna"
4' [1 - 0] Hernani
57' [1 - 1] R. Garcia
72' Hernani ("Levante") pašalintas iš aikštės