Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

"Sevilla" sudėtis - 35 kartais vertingesnė nei "Žalgirio"


lrytas.lt 2018-08-09 16:15:00 Europos lyga Sevilla F.C. SAD Vilniaus Žalgiris

„Žalgiris“ – „Barcelona“ – „Žalgiris“. Taip per ateinančias septynias dienas atrodys Ispanijos futbolo grandų „Sevilla“ tvarkaraštis, juos prieš ir po svarbaus „Supercopa“ taurės mūšio suvesiantis su Vilniaus klubu, skelbia lrytas.lt.

„Sevilla“ ir „Žalgiris“ susikaus trečiajame UEFA Europos lygos atrankos etape. Pirmasis mačas „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione įvyks šį ketvirtadienį, o atsakomasis – lygiai po savaitės Vilniuje.

„Matau tik pozityvą, kad mes turėsime galimybę susitikti su tokio kalibro klubu. Vis dėlto, tai ne kiekvienam duota.

Net ir draugiškose rungtynėse tokių komandų savo kelyje nesusitiksi, nes mes visgi esame ne tų svorio kategorijų“, – apie būsimas rungtynes kalbėjo „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas.

Jis, kaip ir „Žalgirio“ futbolininkai, žada tiesiog mėgautis futbolu, mat „Sevilla“ atotrūkis nuo sostinės klubo – milžiniškas visomis prasmėmis.

Užtenka pažvelgti vien į tai, kokias abiejų komandų vertes nurodo „Transfermarkt“.

Šalia „Žalgirio“ dega 6,48 mln. suma, kol tuo metu „Sevilla“ vertinamas net 35 kartais daugiau – 225,80 mln. eur.

Brangiausias ispanų futbolininkas yra prancūzų saugas Stevenas Nzonzi (apie 30 mln. eur), į Seviliją atvykęs iš anglų „Stoke City“ komandos.

Tarp kitų ryškiausių „Sevilla“ pavardžių – 31-erių ispanas Nolito, praeityje žaidęs „Barcelona“, „Benfica“ ir „Manchester City“ klubuose.

Ispanai prieš pat rungtynes su „Žalgiriu“ taip pat įsigijo „Barcelona“ saugą Aleixį Vidalį, kuris jau nuo antradienio treniruojasi kartu su komanda.

Žvelgiant į „Žalgirio“ stovyklą, pajėgos nepalyginamai kuklesnės. Brangiausiai vertinamas žalgirietis – saugas Tomas Šimkovičius (800 tūkst. eur).

Tiesa, kaip ir komanda, „Žalgirio“ sirgaliai į ateinančias rungtynes žvelgia kaip į progą Lietuvoje išvysti aukščiausio kalibro komandą.

Kol kas mūsų šalyje yra viešėjęs tik vienas tokio pajėgumo klubas, kai 2006 metais FBK „Kaunas“ žaidė su tuometiniu UEFA Čempionų lygos nugalėtoju „Liverpool“.

Rugpjūčio 6 dieną startavusi vieša bilietų prekyba į „Žalgirio“ ir „Sevilla“ rungtynes vyksta sparčiu tempu – išpirkti beveik visi bilietai pagrindiniuose LFF stadiono Rytų sektoriuose.

Neabejojama, jog stadionas bus pilnutėlis. Mačas ketvirtadienį startuos 20 valandą.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes