SFL: Triuškinančios "Prelegentų", "Pietų IV" ir "F.1.C." pergalės © Eurofootball.lt
"Sekmadienio Futbolo Lygoje" sužaistos dar aštuonerios rungtynės, po kurių pradeda aiškėti grupių lyderiai.

A divizione, triuškinančią pergalę iškovojo "Prelegentai". Jie net 9-0 sugebėjo įveikti išretėjusią "LiCS" vienuolikę. Tai buvo trečioji "Prelegentų" pergalė iš eilės, leidžianti jiems įsitvirtinti A diviziono lentelės viršuje.

Taip pat taškų nepraradę lieka ir "Ozo" klubas. Jie minimalia persvara 1-0 įveikė "Navigatorius" ir su "Prelegentais" kol kas dalinasi pirmą vietą.

Trečiosiose aukščiausiojo diviziono rungtynėse įtikinamą pergalę, po dviejų nesėkmių iš eilės, iškovojo "Tygelis". Jie 3-0 įveikė jaunąją "Kiemo" komandą.

B divizione "Pietų IV" komanda tiesiog "nušlavė" "Studentų" ekipą rezultatu 10-1. Pavasario rate šių komandų rungtynėse stipresni buvo "Pietų IV" atstovai, kurie tuo met nugalėjo rezultatu 2:0. Ir šios rungtynės prasidėjo intensyviomis "Pietų IV" atakomis. Per pirmąsias 15 minučių į "Studentų" vartus įskriejo trys įvarčiai ir rungtynių baigtis praktiškai buvo nulemta. Juolab, kad ir pastarosios komandos žaidėjai aktyvumu neblizgėjo ir per pirmąjį kėlinį į varžovų vartus smūgiavo vos kelis kartus. Pirmasis kėlinys baigėsi ne itin maloniu "Studentams" rezultatu – 6:0 aikštės šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje svečiai prisiminė, jog taisyklės leidžia žaisti ir varžovų aikštės pusėje ir pradėjo ten lankytis kiek dažniau ir netgi surengė varžovų vartų šturmą, po kurio jiems pavyko pasižymėti ir tai buvo padaryta itin efektingu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą. Kadangi rezultatas tuo metu buvo 8:0, "Pietų IV" komanda pulti į paniką nematė jokio reikalo ir įmušusi dar du įvarčius nugalėjo net 10-1.

Kitos dvi B diviziono rungtynės klostėsi daug atkakliau. Kauniečiai "Viči" sugebėjo įveikti kovingai šį rudenį nusiteikusius "Šaltupio" žaidėjus ir dabar kartu su "Kapočiais" dalinasi 1-2 vietas B diviziono turnyrinėje lentelėje.

"Kapočiai" nors ir pralaiminėjo 3-1, vis gi sugebėjo atistiesti ir išplėšė pergalę rezultatu 3-4.

C Divizione toliau nesiseka "Vovos" vienuolikei. Pirmą turą pralaimėję "Gangams" 1-6, šį kartą jie turėjo pripažinti "F.1.C." pranašumą net 8-0.

Kitose šio diviziono rungtynėse, "Gangai" patyrė pirmąjį pralaimėjimą "SFL". Jie nusileido pergalės skonį pirmą kartą pajutusiai "Krušos" komandai rezultatu 3-5.

Turnyrinė lentelė

Visi rezultatai:

A divizionas

"Ozas" 1-0 "Navigatoriai"

31` 1-0 Edminas Samulionis

Teisėjas - Anatolijus Rezepovas

"Tygelis" 3-0 "Kiemas"

3` 1-0 Vidmantas Balčas
21` 2-0 Vaidas Beneševičius
78` 3-0 Valentas Šulskis

Teisėjas - Voldemaras Kundrotas

"LiCS" 0-9 "Prelegentai"

7` 0-1 Liutauras Einoris
9` 0-2 Vytaras Radzevičius
17` 0-3 Girius Kalvaitis
38` 0-4 Rimas Skirmantas
44` 0-5 Tomas Gražiūnas
67` 0-6 Marijonas Mikutavičius
72` 0-7 Liutauras Einoris
76` 0-8 Liutauras Einoris
81` 0-9 Rolandas Skaisgirys

Įspėti: 37` Evaldas Rutkauskas ("LiCS")

Teisėjas - Artūras Pipiras

B divizionas

"Pietų IV" 10-1 "Studentai"

5` 1-0 Mindaugas Kasperūnas
9` 2-0 Mindaugas Kasperūnas
12` 3-0 Mindaugas Kasperūnas
17` 4-0 Jonas Strazdas
31` 5-0 Jonas Strazdas
45` 6-0 Mindaugas Kasperūnas
57` 7-0 Mindaugas Kasperūnas
62` 8-0 Mindaugas Kasperūnas
67` 8-1 Saulius Morkūnas
70` 9-1 Tadas Petrauskas (11m.)
81` 10-1 Kęstutis Duchanovič

"Viči" 2-1 "Šaltupys"

52` 0-1 Ignas Radavičius (11m.)
73` 1-1 Nerijus Stanišauskas
89` 2-1 Vilius Matijošaitis

Įspėti: 24` Tadas Rapolis "Viči"

Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis

"Viesulas" 3-4 "Kapočiai"

18` 0-1 Rolandas Baratinskas
27` 1-1 Linas Jakas
39` 2-1 Saulius Palaima
51` 3-1 Saulius Palaima
74` 3-2 Gediminas Mukas
76` 3-3 Gediminas Mukas
81` 3-4 Miroslav Medeišo

Teisėjas - Nikolajus Puzirejus

C divizionas

"F.1.C." 8-0 "Vova"

5` 1-0 Robertas Vyšniauskas
16` 2-0 Alejandro Chiala
20` 3-0 Domas Vocylius
34` 4-0 Aurimas Putna
51` 5-0 Vygantas Skestenis
71` 6-0 Vygantas Skestenis
83` 7-0 Vygantas Skestenis
88` 8-0 Mindaugas Markevičius

Įspėti: 51` Domas Kunčinas ("Vova")
80` Vygantas Skestenis ("F.1.C")

"Gangai" 3-5 "Kruša"

12` 0-1 Julius Petrašiūnas
20` 0-2 Remigijus Mielinis
24` 1-2 Gerardas Papinigis
36` 1-3 Julius Petrašiūnas
43` 2-3 Gerardas Papinigis
55` 2-4 Mindaugas Zagorskas
65` 2-5 Remigijus Mielinis
73` 3-5 Gerardas Papinigis