"Šiauliai" išplėšė lygiąsias Vilniuje © Eurofootball.lt
Antrą savaitgalį iš eilės sėkmingą rezultatą iš rankų išleido "Vilniaus" klubas - po patirtos nesėkmės praleidus įspūdingą įvartį mačo prieš "Sūduvą" pabaigoje šį kartą sostinės ekipa leido turnyrinės lentelės kaimynams "Šiaulių" futbolininkams rungtynių kulminacijoje išlyginti rezultatą ir turėjo tenkintis eilinėmis lygiosiomis.

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Kancleris
"%c00140" 1 - 1 "%c00222"
28' [1 - 0] Muller Silva (11m.)
88' [1 - 1] Andrius Šidlauskas

"Vilnius": Kijewski; Grudzinskas, Artiomovas, Everton; Lukša, Rinaldo (87' Khubutia), Panka, Juca, Paulinho; Muller (76' Adilson)

"Šiauliai": Lukovičs; Atigbiolaye, Lunskis, S.Galyuza (80' Monakov), Milevskiy; Oriol, Juodeikis, Ščekotilin (63' Afanasenko), Šidlauskas; I.Galyuza, Butavičius

Rungtynes komandos pradėjo aktyviai, tačiau pirmasis įvartis krito tik kėlinio viduryje, kai Paulinho įsiveržė į baudos aikštelę ir teisėjas Audrius Kancleris užfiksavo Deivydo Lunskio pražangą prieš jaunąjį brazilą. 11 metrų baudinio ėmėsi realizuoti "Vilniaus" puolėjas Mulleris, kuris ramiai tiksliu smūgiu nuginklavo "Šiaulių" vartininką.

Vėliau žaidimas išsilygino, o arčiausiai išlyginamojo įvarčio buvo legionierius Genadijus Šcekotilinas, kuris po Iljos Galiūzos perdavimo iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo visiškai šalia vartų. Rezultatas iki pertraukos nepasikeitė ir šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 1-0.

Šimtaprocentinę progą sužaidus 59 minutes turėjo "Šiaulių" puolėjas Gediminas Butavičius, kuris pasinaudojęs varžovų gynėjų klaidą atsidūrė vienas prieš vartininką, bet jo smūgį Maciejus Kijewskis atrėmė. Antrojo kėlinio laikui senkant Svečiams vis sunkiau sekėsi priartėti prie šeimininkų vartų, vyko daug kieto žaidimo aikštės viduryje.

79 minutę pavojingą baudos smūgį atliko I.Galiūza, tačiau kamuolys vėl į vartus nepataikė. Visgi likus dviem minutėms iki mačo pabaigos po ukrainiečio nesėkmingai pakelto kampinio kamuolys pažeme praskriejo pro visus baudos aikštelėje susispietusius žaidėjus, ir prie tolimojo virpsto laisvas likęs Andrius Šidlauskas stipriu smūgiu rezultatą išlygino.

Įkvėpti įvarčio šiauliečiai siekė išplėšti pergalę, tačiau vos nebuvo nubausti šeimininkų kontratakose - du kartus I.Lukovičso vartams grasino Paulinho, o ketvirtą pridėtinio laiko minutę po Vytauto Lukšos perdavimo galva iš sunkios padėtiės smūgiavo Juca, bet jo muštas kamuolys nei pas komandos draugą, nei vartuose neatsidūrė, ir "Šiauliams" pavyko išlaikyti lygiąsias.

Tai buvo jau 11-osios "Vilniaus" lygiosios šį sezoną ir jos reiškė, kad ekipos treneris iš Brazilijos Caio Zanardi kol kas lieka be pergalių, o šiauliečiams toks rezultatas leido išlaikyti septintą poziciją ir trijų taškų persvarą prieš sostinės komandą.