• Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Skandalingame mače anglai sutraiškė bulgarus, Ukraina pateko į EČ

2019-10-14 23:50:33

Europos čempionato atrankos A grupės rungtynėse Bulgarijoje užfiksuotas skandalas.

Teisėjas I.Bebekas pirmajame kėlinyje dėl iš tribūnų sklindančių rasistinių šūksnių nusprendė laikinai sustabdyti mačą ir liepė pranešėjui informuoti vietos sirgalius, jog jei situacija nepasikeis, susitikimas bus nutrauktas.

Prieš pertrauką susitikimas buvo dar kartą sustabdytas ir grupė veidus slėpusių asmenų paliko stadioną.

Įpykę anglai varžovams atseikėjo net šešis įvarčius - pasižymėjo M.Rashfordas, H.Kane'as, po du sykius - R.Barkley ir R.Sterlingas.

Tuo tarpu B grupėje Ukraina namuose 2:1 palaužė Portugaliją ir užsitikrino bilietą į Senojo žemyno pirmenybes.

Jau 6-ąją min. R.Jaremčiukas įmušė pirmąjį įvartį, o 27-ąją min. rezultatą padvigubino A.Jarmolenko.

72-ąją min. 11 m baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo pelnė savo 700-ąją karjeros įvartį, tačiau tai žvaigždei buvo menka paguoda.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (11)

3 8 10-15 11:17
Bet vis tiek, pagarba anglams. Jei taip kovos, tai tikrai pateks i EČ ir garbingai pasirodys grupėje ir gal net neliks paskutiniai, jei geri burtai pakris