Skaudus smūgis: dviejų žaidėjų netekusi "Borussia" krito prieš "Schalke"

Šeštadienį "Bundesliga" 31-ojo turo rungtynėse užfiksuota didelė staigmena.

Dėl čempionų titulo vis dar kovojanti "Borussia" namuose rezultatu 2:4 nusileido "Schalke" futbolininkams.

Šeimininkams rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. Jau 14-ąją minutę M. Gotze po nuostabaus J. Sancho perdavimo nukreipė kamuolį į vartus. Vos po keturių minučių "Schalke" išlygino rezultatą, kai 11 metrų baudinį realizavo D. Caligiuri.

"Schalke" ekipos gynėjas S. Sane 28-ąją minutę išvedė svečius į priekį, kuomet po kampinio pasižymėjo smūgiu galva.

BVB reikalai dar labiau pablogėjo 60-ąją minutę - už grubią pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo pašalintas M. Reusas. Maža to, "Schalke" sugebėjo pasinaudoti skirtu baudos smūgiu ir puikų įvartį pelnė D. Caligiuri.

65-ąją minutę "Borussia" neteko dar vieno žaidėjo - iš aikštės buvo pašalintas M. Wolfas.

"Borussia" nepalūžo ir 84-ąją minutę rezultatą sušvelnino A. Witselis. Vis tik bet kokias šeimininkų viltis vos po poros minučių nužudė ketvirtąjį "Schalke" ekipos įvarti pelnęs B. Embolo.

"Borussia" po šio pralaimėjimo ir toliau tašku atsilieka nuo "Bayern", tačiau pastarieji yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

"Dusseldorf" 4:1"Werder"

"Eintracht" 0:0 "Hertha"

"Hannover" 1:0 "Mainz"

"RB Leipzig" 2:1 "Freiburg"

"Stuttgart" 1:0 "Monchengladbach"