Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Skautas atskleidė, kaip "Chelsea" pražiopsojo progą už dyką įsigyti K.Mbappe


Garsiojo prancūzo Kyliano Mbappe karjera galėjo susiklostyti visaip kitaip.

Buvęs Londono "Chelsea" skautas Serge Danielis Boga atskleidė, kad snaiperis 2012 metais dalyvavo "mėlynųjų" komandos peržiūroje, tačiau abi pusės taip ir nesukirto rankomis.

"Chelsea" pirmoji jį pasikvietė į peržiūrą. Mano draugas, tuo metu dirbęs "Nike", atskleidė, jog Prancūzijoje yra perspektyvus žaidėjas ir paragino užmesti akį.

Man jis paliko įspūdį ir įkalbėjau Londono komandą pasikviesti puolėją į Angliją.

K.Mbappe atvyko kartu su savo šeima ir pademonstravo jau dabar visiems žinomus įgūdžius. Žaidėme prieš "Charlton" ir laimėjome 7:0.

Po savaitės mes nuvykome į klubo ofisą ir žaidėjui buvo pasakyta: "Mums patiko tai, ką mes matėme, bet kviečiame atvykti į kitą peržiūrą ir tada žiūrėsime."

Atsimenu, jog Kyliano mama per vertėją prašneko: "Paklausykite, mes negrįšime. Jei norite, pasirašykite dabar, kitaip po penkerių metų norint jį susigrąžinti reikės sumokėti 50 mln. eurų!"

Pasirodo, mama buvo teisi ir dabar kažkas sumokėjo net 180 mln. eurų. Moteris žinojo, ką sugeba jos sūnus ir neklydo.

K.Mbappe jau tuomet buvo talentingas, tačiau Anglijoje norėjo matyti daugiau plušantį atletą. Tada Kylianas tokiu dar nebuvo, kaip ir nežaisdavo gynyboje. Kai gaudavo kamuolį, galėjo žaisti nuostabiai, tačiau kitu atveju, jis labai nesistengdavo", - kalbėjo skautas.

Straipsnio įvertinimas: 9 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
OV
OV
1 21 09-13 21:04
Žinant, kaip Chelsea ugdo jaunus žaidėjus ir kiek jiems duoda progų žaisti pagrindinėje sudėtyje, tai jis dabar žaistų kažkur kitur, bet tikrai ne už Chelsea.
carlos
0 16 09-13 22:57
lol:
tokiu kur dbr pasirasom arba ate, yra turbut 100 ir chelsea uzsidarytu, jei kiekviena pacuka jamtu. ziuresim kur sitas pacanas bus ateitiz kol kas jis nieko nepasieke, kad sakytume messis 2 ir net arti nera. Fermeliu lyga yra fermeriu
ant kiek reikia futbole nesigaudyti, kad tokią nesąmonę parašyti, kuria prasme nieko nepasiekė - bičas pasaulio čempionas, geriausias pasualio čempionato jaunas žaidėjas. Kas čia per logika išviso arba messi, arba nieko nepasiekęs.
lol
0 9 09-13 21:26
puse jaunu zaideju taip praziopsomi nieko naujo
...
0 5 09-14 10:48
Man patinka tokie pasisakymai.. Na žaidėjo tobulėjimui ir ugdymui yra N+1 veiksnių, ir jei tas žaidėjas puikiai tobulėjo X komandoje, nereiškia, kad taip pat tobulėtų ir Y komandoje. Jei Chelsea jį būtų paėmę, tai būtų dabar Championshipe ar ar Eredviese kokiam ant nuomos. Monakas ir buvo auksinė terpė tokio žaidėjo augimui. Chelsea ir taip turi nemažai talentų, kurie ir liks amžinai perspektyvūs kiekvieną sezoną žaisdami vis kitam klube....
OV
OV
0 4 09-13 23:00
n1:
as isvis neikertu chelsea praeito sezono, nusipirko medi morata uz belekiek, bakayoko inkara uz dahuja, diego costa puse sezono treniruociu bazej energertini gere, batshuayi pardave kuris vienas geriausiu liko po costos, apgailetina:DDDD rezultatas: chelsea europos lygoj, ir net abramovicius spjauna turbut ir saus ragu
Morata - neblogai atrodė Real'e, pasirodydamas po keitimo, Juventus'e prie Conte's taip pat buvo pagrindinis puolėjas. Bakayoko - Monake buvo apsuptas geresnių žaidėjų, dėl ko galėjo atrodyti, kad jis geras žaidėjas. Costa - neįtiko Conte'i. Batshuayi - neparduotas, o išnuomotas vienam sezonui.