Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Skęstančiam „Koralui“ - federacijos globa


sportas.info 2018-05-23 17:26:08

Lietuvos futbolo federacija (LFF) išplatino pranešimą, kuriame skelbia, jog įdėmiai stebi Pirmoje lygoje rungtyniaujančio Klaipėdos "Koralo" klubo situaciją, susiklosčiusią dėl ypatingų aplinkybių ir siekia padėti komandai tęsti Pirmos lygos sezoną, rašo sportas.info
 
LFF kol kas negavo informacijos nei prieš rungtynes, nei po rungtynių iš UEFA ir lažybų stebėsenos sistemos "Sportradar", kad gegužės 22 dieną vykusių ir rezultatu 0:12 pasibaigusių "Koralo" ir "Kupiškio" rungtynių eigai nesąžiningo pasipelnymo tikslais galėjo būti daroma įtaka.
 
"Koralo" atstovai informavo, kad klubo dokumentai yra likę pas vieną iš buvusių klubo atstovų Viktorą Usovą, kurį yra sulaikę teisėsaugos pareigūnai. Anot "Koralo" atstovų, jie negali naudotis klubo dokumentacija, tarp jų ir žaidėjų registracijos kortelėmis.
 
Susiklosčius tokioms nenumatytoms aplinkybėms, LFF visapusiškai padeda klubui, kad jis galėtų tęsti sezoną. LFF Varžybų ir licencijavimo departamentas skubos tvarka "Koralo" žaidėjams suteikė teisę naudotis laikinomis registracijos kortelėmis prieš Pirmos lygos 8 turo rungtynes su Vilniaus "Vyčiu" gegužės 18 dieną.
 
Gegužės 21 d. buvo skubiai sušaukta Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos valdyba dėl susidariusios situacijos "Koralo" klube. Susirinkime dalyvavęs "Koralo" vadovas Arvydas Kazlauskas pristatė klubo veiklos planą bei asmeniškai patikino, kad klubo veikla bus tęsiama.
 
A. Kazlauskui prisiėmus atsakomybę dėl tolesnės "Koralo" klubo veiklos, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos valdyba kreipėsi į LFF ir buvo nuspręsta padėti "Koralo" komandai tęsti pirmenybes.
 
Artimiausios "Koralo" rungtynės numatytos birželio 1 dieną svečiuose su "Pakruojo" komanda.

Remiantis LFF Drausmės kodeksu, jeigu komanda du kartus iš eilės neatvyksta į rungtynes, ji gali būti pašalinta iš pirmenybių. Jeigu "Koralas" nesužais 50 proc. sezono rungtynių, pagal LFF varžybų nuostatus, visi šios komandos rezultatai bus anuliuoti.
 
LFF taip pat informuoja, kad Tyrimų komitetas, gavęs UEFA pranešimą, pradėjo tyrimą dėl galimai sutartų Pirmos lygos rungtynių "Žalgiris B" - FC "Kupiškis", vykusių 2018 m. gegužės 18 dieną Vilniuje.
 
UEFA pranešime pateikiama informacija suteikia prielaidą manyti, jog minimos rungtynės galimai buvo sutartos. Sutartų rungtynių draudimas ir sankcijos už tai yra įtvirtinta LFF Drausmės kodekso 44 straipsnyje. LFF griežtai pasisako prieš sutartas rungtynes ir siekia, jog būtų laikomasi garbingo žaidimo principų bei užtikrinama tinkama drausmė.
 
Tyrimų komiteto posėdis įvyks artimiausiu metu. Tyrimo metu gali būti apklausiami klubų žaidėjai, treneriai, administracija ir kiti su klubų veikla susiję asmenys.

*  *  *

Į LFF Pirmos lygos dvikovą su "Kupiškio" ekipa susirinko vos dešimt "Koralo" komandos žaidėjų. Negana to, puolėjo pozicijoje šįkart žaidęs vartininkas Ernestas Grudys pirmojo kėlinio pabaigoje pasišalino iš aikštės, palikdamas Klaipėdos futbolininkus kautis su varžovais devyniese prieš vienuolika.

Praėjusią savaitę Klaipėdos policija po ilgo ir sudėtingo tyrimo sulaikė uostamiesčio pramogų ir sporto pasaulyje puikiai žinomą V.Usovą. Buvęs "Koralo" atstovas įtariamas kelerius metus tvirkinęs mažamečius ir nepilnamečius berniukus Klaipėdos rajono ribose ir kituose Lietuvos miestuose.
 

Straipsnio įvertinimas: 0 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Horalas
3 4 05-23 22:32
Visi sako,kad reikia kuo daugiau komandų LT futbole, bet kai prisirenka visokių Horalų tai jau geriau apseikim be jų...