Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

S.Nasri: mano svajonė yra žaisti MLS


2015-03-06 12:12:35 Samir Nasri MLS Manchester City FC

"Manchester City" saugas Samiras Nasri atskleidė, kad vieną dieną su mielu noru jis išvyktų į Jungtines Amerikos Valstijas.

27-erių metų futbolininkas per karjerą be "Man City" klubo yra rungtyniavęs Londono "Arsenal" ir "Marseille" ekipose. Prancūzas atskleidė, kad jis taip pat neatsisakytų galimybės sugrįžti į Marselį.

"Marseille" būtų vienintelė vieta, kurioje norėčiau žaisti sugrįžęs į Prancūziją", - teigė saugas. - Vis dėlto nemanau, kad tai yra labai realu".

"Manau, kad mano svajonė yra žaisti MLS lygoje, nes aš dievinu amerikietišką gyvenimo stilių. Nesvarbu, ar tai būtų klubas iš Niujorko, Los Andželo, bet norėčiau būti dideliame mieste", - pridūrė S.Nasri.

Neatmetama, kad S.Nasri jau šią vasarą gali palikti "Man City". Prancūzas nebėra tvirtas startinės sudėties žaidėjas ir pastaruoju metu šlubuoja jo žaidimo kreivė.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (9)

Dipsis_Champ4on_1894
1 14 03-06 14:33
Blogiausia Nasri savybė - nuotaikos žaidėjas. Jeigu jį sugebi motyvuoti, jis žvėris, bet jei nesugebi, tai net ant suoliuko geriau neimti.
The Kop
1 6 03-06 13:07
Ir kas cia blogo, kad nori i MLS? Juk nesako, kad siandien ar ateinanti sezona, ateis metas ir trauks kaip visi i MLS, bus didelis miestas, lengvesnis zaidimas, o ir pinigai bus geri.
GalaxyY
1 6 03-06 12:54
krc:
Nu viskas ir pasakyta apie siekiamus tikslus ir nora buti tarp geriausiu :) svarbu didelis miestas ir gyvenimo budas :d su tokiu mastymu simtai tukstanciu zaideju ir lieka vidutiniais nes neuztenka noro siekt ir art kad taptum vienu is geriausiu....
Yra žinok ne vieno tipo žaidėjų. Vieniems reikia tokio laisvo gyvenimo būdo, kitiems karjeros. Šiuo metu tikrai daug daugiau žaidėjų, kuriems svarbiau pinigai, o ne siekis tapti vienu iš geriausių.
1 3 03-06 15:37
Tokiam zaidejui ten ir vieta. Nesijaudink Nasral, svajones pildosi ir kita sezona galesi rodyt savo "meistriskuma MLS'e
Dipsis_Champ4on_1894
2 2 03-06 18:50
Buvau šokiruotas tavo argumentuoto atsako į mano komentarą. Keep going bro.