Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Solskjaeras: "Galvojame apie titulus, o ne didįjį ketvertą"


"Manchester United" į pergalių kelią grąžinęs Ole Gunnaras Solskjaeras teigia, kad patekimas į didijį ketvertą nėra pagrindinis šio sezono tikslas.

Prie Jose Mourinho į tikrą duobę patekęs "Man Utd" klubas grįžo į kovą dėl didžiojo ketverto ir dabar nuo Londono "Chelsea" komandos atsilieka tik trimis taškais.

Pasak O. G. Solskjaero, komanda vis dar varžosi UEFA Čempionų lygoje ir FA taurėje, todėl tai ir turėtų būti pagrindinis sezono tikslas.

"Mes esame "Manchester United", todėl visada turime kovoti tik dėl titulo lygoje. Akivaizdu, kad šiais metais to negalėsime padaryti, tačiau turime žiūrėti į priekį", – prieš šiandien įvyksiančią dvikovą su "Burnley" kalbėjo strategas.

"Mūsų dar laukia UEFA Čempionų lyga bei FA taurė, todėl negalime teigti, kad patekimas į didįjį ketvertą yra mūsų tikslas. Mes turime galvoti apie tai, ar galime šį sezoną laimėti kažkurį trofėjų. Aš, kaip "Man Utd" treneris, į kiekvienas rungtynes žengiu su tikslu jas laimėti", – pozityvumą skleidė norvegas.

Solskjaeras, pats laimėjęs ne vieną titulą su "Man Utd", pridūrė: "Jeigu laimi trofėjų, tai fantastiška diena visam klubui. Diena, kai iškovoji trofėjų yra geriausia tavo gyvenime, nes tu nežinai kada ji vėl ateis. Treneriai visada mėgaujasi trofėju, nepriklausomai nuo jo svarbumo."

Straipsnio įvertinimas: 13 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (13)

12 33 01-29 12:36
Didžiausios sėkmės! Jeigu taip ir toliau, gali tapti tuo tikruoju SAF įpėdiniu.
3 14 01-29 16:55
Mldc jis atsimenu kai guardiola duxindavo jis tikras bachuras ka vaidoshiau man atsakysi ar slapstysies
 arDexZ
2 8 01-29 18:35
Tokiu kaip krokodilas buvo yra ir bus, jie heiteriai su uzpiltom akim ir pilni neapykantos, nes jie juk specialistai visada teisi, prie mourinho nebutu tiek laimeje ir tai faktas, bet vaidoshiaus kompanijai tai negalioja. Taigi seniau raset, kad net ir nukraujavusi totte nuims manu, buvo atvirksciai prasidejo atmazai, o kad taip net negalvojai gali net neskiest, nes zaliu pilna buvo prispaudusiu, laimejo pries arsenal vel atmazai, puvancios galvos akivaizdziai, nemanot, kad jei laimi gal istikro manu ne tokie ir blogi, zinoma pralosimu bus. P.s dar apie ketvertuka raset manu pasvajot, bet kaip dbr matot viskas pasiekiama