Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Solskjaeras: "Kažkas fantastiško, kai pamatai, kaip stipriai į priekį pažengė PSG"


UEFA Čempionų lygos laukimas baigėsi – jau antradienį grįžta prestižinio Europos futbolo turnyro kovos.

Jau pirmąją aštuntfinalio etapo dieną išvysime kvapią gniaužiančią dvikovą – "Manchester United" namuose priima Paryžiaus "Saint-Germain". "Raudonieji velniai" dabar yra laikomi neakivaizdžiais favoritais, kai jų varžovai neteko dviejų kertinių žaidėjų.

PSG į Mančesterį iš viso atvyko be trijų startinių žaidėjų – Neymaro, Edinsono Cavani ir Thomo Meunier.

"Bet kuri komanda, praradusi tokius žaidėjus kaip Cavani ir Neymarą, susidurtų su problemomis", – spaudos konferencijoje teigė "Man Utd" pergalių kalvis Ole Gunnaras Solskjaeras.

"Jie suteiks šansą kitiems žaidėjams, todėl bus mažiau prognozuojami. Dabar mes galime tik spėlioti, kaip PSG bandys žaisti šiose rungtynėse", – tęsė strategas.

"Mūsų laukiama fantastinė dvikova, kurios mes labai laukiama. Tai bus didžiulis testas visai komandai. PSG savo gretose turi keletą pasaulinės klasės žaidėjų – Buffoną, Thiago Silva, Mbappe ir Neymarą. Šis klubas yra stipriai pažengęs į priekį. Kažkas fantastiško, kai pažiūri, kokiu klubu tapo PSG", – pagyrų būsimiems oponentams negailėjo norvegas.

Solskjaeras prieš savaitę lankėsi Prancūzijoje ir matė PSG rungtynes prieš "Lyon". Paklaustas apie susidarytą įspūdį, strategas atsakė: "Visada smagiau matyti žaidėjus gyvai nei per televizoriaus ekraną. Žiūrėdamas į juos iš tribūnų gali pamatyti visai kitokį greitį, pačius žaidimo pricipus. Galų gale pamatai, kokiu žaibiški greičiu bėga Mbappe. Mes turėsime būti ypač atsargūs."

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

2 12 02-11 20:11
Nemėgstu kritikuoti, bet EF, būkit malonus, pasitaisykite klaidas. Neįmanoma skaityti.
6 11 02-11 20:06
Pinigai, daugiau jie nieko neturi.
2 2 02-12 07:38
Nu realiai MU cia kaip kaledine dovana gauti,liko tik ispakuot Tiek zaideju traumuotu PSG. Reikia imt pergale ir svarbiausia neprasileisti ivarcio namuose. Tikiuosi gero grajaus si vakara