Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Solskjaeras: "Nugalėjome tikriausiai geriausią komandą pasaulyje"


Dar nesenai ant peilių ašmenų vaikščiojęs Ole Gunnaras Solskjaeras gali atsikvėpti – per tris dienas įveikti du "Premier" lygos grandai.

Norvego vadovaujama "Manchester United" komanda vakarykštėje dvikovoje palaužė Anglijos čempionus. Su Solskjaero kariaunos greičiu nesusitvarkiusi "Manchester City" ekipa pripažino varžovų pranašumą rezultatu 1:2.

"Šias rungtynes tikrai dar prisiminsime – buvome tokie pavojingi kiekvieną kartą perėmę kamuolį prieš tikriausiai geriausią komandą pasaulyje", – teigė Solskjaeras.

"Atimti kamuolį iš jų tikrai nėra lengviausia užduotis. Jie gali bausti bet kurį varžovą, tačiau mes, turėdami didžiulį greitį, atrodėme itin pavojingai kiekvieną kartą spurtavę į priekį.

"Man City" yra neįtikėtina komanda, todėl pasiekti tokį rezultatą, žaidžiant gerai tiek gynyboje, tiek puolime, yra kažkas nepaprasto. Iš šansų, kuriuos susikūrėme, galėjome pirmauti trimis ar keturiais įvarčiais, tačiau Edersonas parodė savo meistriškumą.

Taktiškai komanda sužaidė taip, kaip ir buvome suplanavę, tačiau individualiai žaidėjai taip pat turėjo išspausti maksimumą. Šis vakaras turėtų įsiminti Wan-Bissakai, kuris nuo pat atvykimo į klubą žaidžia neįtikėtiną futbolą", – pasakojo strategas.

Dvi pergales iš eilės iškovojusi "Man Utd" ekipa "Premier" lygoje pakilo į 5-ąją poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 13 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (19)

Marčius33
3 32 12-08 13:47
Man asmeniškai City niekada nebus geriausia, panašiai kaip ir PSG pinigų kalnus kiša, perdaug žvaigdžių ir šūdas gaunasi. LVP investave nemažai, bet nepalyginsi komandų kelis sezonus man LVP daug gražesnį žaidimą rodo ir daug protingiau žaidėjus perka.
0 7 12-08 15:41
Jai kalbetume apie praeito ar uzpraito sezono City, tai sutikciau. Si sezona, jie pazeidziami ir nebetokie nenugalimi. Cia sakyt galima ka nori, yra taip kaip yra. Visgi MU pries lyderes lenteles atrodo gerai.
5 12 12-08 12:37
Kas nors duokit šitam vyrui naują kontraktą
Benderis
1 7 12-08 13:47
svarbu gera atmosfera, talento klube netruksta o pergales ateis..
Kyli&NeyBest
3 3 12-08 15:48
žaidža MU gerai prieš grandus, bet nesusitvarko su vidutiniokais, tuoj vėl verks, kad blogai