Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Solskjaeras po nesėkmės Londone: "Rungtynės galėjo pakrypti į bet kurią pusę"


Nepaisant to, kad "Manchester United" išvykoje nesugeba laimėti nuo kovo mėnesio, Ole Gunnaras Solskjaeras nemano, kad komanda yra žaidimo krizėje.

Sekmadienį "raudonieji velniai" Londone rezultatu 0:2 krito prieš vietos "West Ham". "Man Utd" ekipai tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone, kuri "Premier" lygoje juos nustūmė į aštuntąją poziciją.

"Mes nesusikūrėme pakankamai šansų, tačiau taip pat nepasinaudojome kai kuriomis itin geromis galimybėmis pasižymėti. "West Ham" taip pat neturėjo daug šansų, tačiau keliais vis tiek pasinaudojo. Tai buvo rungtynės, kurios galėjo pakrypti į bet kurią pusę", – teigė Solskjaeras.

"Žaidėjai stengiasi padaryti tai, ką visada ir bandome. Rungtynėse būna momentų, kai kažkas nepasiseka – vienas blogas sprendimas su kamuoliu ar netikslus perdavimas. Visgi atsidavimas ir noras nėra niekur dingęs.

Ši žaidėjų grupė yra ryžtinga ir nuosekliai siekianti savo tikslų. Komandos rūbinėje yra jaučiama gera atmosfera, visi yra susikoncentravę", – apie puikų atmosferą ir darbą už aikštės ribų kalbėjo strategas.

"Manchester United" antrajame kėlinyje dėl traumos prarado ir vienintelį sveiką komandos puolėją – Marcusą Rashfordą.

"Rytoj turėsime rentgeno tyrimo rezultatus", – apie M. Rashfordą susižeidimą kalbėjo strategas. – Tikimės, kad rungtynėse su "Arsenal" ir "Rochdale" jau turėsime Greenwoodą ir Martialį".

Straipsnio įvertinimas: 2 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (11)

 Pagani
4 19 09-23 11:48
Nes MU turi per daug pinigeliu, kad butu laikomas ne grandu
9 22 09-23 11:46
nesuprantu, kodėl žmonės vis dar kalba apie MU kaip apie kažkokius grandus, iš kurių reikia tikėtis gerų rezultatų? Jų laikas praėjo kartu su SAF, dabar iškilo kitos komandos, nieko nepadarysi. Gal po kokių 10-15 metų MU ir vėl bus prie Anglijos futbolo lyderių, bet dabar nėra jokių šansų.
GedBuz
 GedBuz
0 0 09-23 17:05
Vėl jis su savo "galėjome, galime, galėtume"..... Jei bobutė turėtų kiaušius - ji būtų senelis! Tas pats ir su MU, jei tas ir anas, tada būtų čempionais. Na logiška, ar ne?
0 0 09-23 16:43
Dar keli metai ir Glazeriai nuzudys visiskai kluba..
4 3 09-23 13:02
Pagani:
Nes MU turi per daug pinigeliu, kad butu laikomas ne grandu :)
Jau seniai praėjo tie laikai, kai vien pinigėliai kažką reiškė. Kai Abramovičius nuusipirko Chelsea, užtekdavo mokėti ketvirtadaliu daugiau ir žaidėjai rinkosi jo klubą. Dabar tokių turtingų klubų gerokai daugiau, todėl reikia nebe didelių pinigų ir netgi ne labai didelių pinigų, o labai labai didelių pinigų, kad iškelti klubą į aukštesnį lygį. Tas pats PSG finansais neturi lygių Prancūzijoje, o Europoje, kad prisivilioti geriausius žaidėjus, vien pinigų jiems nepakanka.