Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Solskjaero mašina dirba be priekaištų: "Man Utd" namuose sutriuškino "Bournemouth"

Anglijos "Premier" lygoje 18 val. 30 min. buvo sužaistos paskutinės 20-ojo turo ir šių metų rungtynės.

"Old Trafford" stadione pergalingai senuosius metus išlydėjo "Manchester United" komanda. Prie Ole Gunnaro Solskjaero beveik be priekaištų dirbanti "raudonųjų velnių" mašina rezultatu 4:1 pervažiavo "Bournemouth".

Šeimininkams rungtynės prasidėjo fantastiškai – jau 5-ąją minutę po neįtikėtino Marcuso Rashfordo reido pasižymėjo puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Paulis Pogba.

33-ąją minutę rezultatas jau tapo 2:0, o dar vieną įvartį galva pasiekė P. Pogba. 45-ąją minutę savo įvartį pasiekė ir Marcusas Rashfordas, tačiau jau netrukus "United" gynyba nuliūdino Davidą de Gea.

Pačioje kėlinio pabaigoje Nathanas Ake pelnė savo komandai įvartį, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, jis tebuvo paguodos.

Antrajame kėlinyje "Old Trafford" stadionas tiek daug įvarčių nebeišvydo – galutinį tašką 72-ąją minutę padėjo vos kelias minutes po keitimo praleidęs Romelu Lukaku.

79-ąją minutę "United" liko žaisti dešimtyje, kai po kvailos pražangos raudoną kortelę prieš save išvydo Ericas Bailly. Visgi tai įvykių aikštėje nepakeitė ir "Man Utd" gana ramiai užbaigė rungtynes.

Trečią pergalę paeiliu iškovojęs "Man Utd" nuo penktoje vietoje esančio "Arsenal" jau atsilieka tik trimis taškais, nuo "Chelsea" – aštuoniais.

"Man Utd" 4 - 1 "Bournemouth"
5' [1 - 0] P. Pogba
33' [2 - 0] P. Pogba
45' [3 - 0] M. Rashford
45+2' [3 - 1] N. Ake
72' [4 - 1] R. Lukaku
79' E. Bailly ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (23)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

My Solskjaer
3 76 12-30 20:29
Tuoj pamiršim Mourinho kaip blogą sapną.
3 69 12-30 20:30
Elgo:
Priminkit prieš ką žaidė 3 varžybas šita mašina? Vat kai pervažiuos PSG ar kokį top4 PL tada galėsim diskutuot! Pagarba!
Prisiminkim, kaip vargdavo prie Mourinho prieš dugno komandas United. Visai kitas vaizdas dabar.
Marčius33
6 54 12-30 20:31
Pogba grįžta tarp elito, žaidžia tokį futbolą kokio iš jo tikėjomės jau kurį laiką, kažkada buvo brangiausias ir tapo nusivylimu, dabar gražu žiūrėt.
 RimC
6 48 12-30 20:35
Labiausiai man džiugiu dėl SAF, na pagaliau jam nebereikia stebėti to antifutbolo ir gali bent prieš naujus senelis pasimėgauti puikiu žaidimu. MU is back. Period. Gerų naujų Visiems
Ribokas
2 43 12-30 20:34
Elgo:
Prie vertėjo ir tokių pervažiuot negalėjo. Būtų jį išspyrę velniop kur kas anksčiau, vieta garantuotai būtų daug gražesnė.