Solskjaero mašina dirba be priekaištų: "Man Utd" namuose sutriuškino "Bournemouth"

Anglijos "Premier" lygoje 18 val. 30 min. buvo sužaistos paskutinės 20-ojo turo ir šių metų rungtynės.

"Old Trafford" stadione pergalingai senuosius metus išlydėjo "Manchester United" komanda. Prie Ole Gunnaro Solskjaero beveik be priekaištų dirbanti "raudonųjų velnių" mašina rezultatu 4:1 pervažiavo "Bournemouth".

Šeimininkams rungtynės prasidėjo fantastiškai – jau 5-ąją minutę po neįtikėtino Marcuso Rashfordo reido pasižymėjo puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Paulis Pogba.

33-ąją minutę rezultatas jau tapo 2:0, o dar vieną įvartį galva pasiekė P. Pogba. 45-ąją minutę savo įvartį pasiekė ir Marcusas Rashfordas, tačiau jau netrukus "United" gynyba nuliūdino Davidą de Gea.

Pačioje kėlinio pabaigoje Nathanas Ake pelnė savo komandai įvartį, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, jis tebuvo paguodos.

Antrajame kėlinyje "Old Trafford" stadionas tiek daug įvarčių nebeišvydo – galutinį tašką 72-ąją minutę padėjo vos kelias minutes po keitimo praleidęs Romelu Lukaku.

79-ąją minutę "United" liko žaisti dešimtyje, kai po kvailos pražangos raudoną kortelę prieš save išvydo Ericas Bailly. Visgi tai įvykių aikštėje nepakeitė ir "Man Utd" gana ramiai užbaigė rungtynes.

Trečią pergalę paeiliu iškovojęs "Man Utd" nuo penktoje vietoje esančio "Arsenal" jau atsilieka tik trimis taškais, nuo "Chelsea" – aštuoniais.

"Man Utd" 4 - 1 "Bournemouth"
5' [1 - 0] P. Pogba
33' [2 - 0] P. Pogba
45' [3 - 0] M. Rashford
45+2' [3 - 1] N. Ake
72' [4 - 1] R. Lukaku
79' E. Bailly ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="300" src="//rutube.ru/play/embed/11877607" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>