"Southampton" namuose krito prieš "Bournemouth"

Penktadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 6-ojo turo rungtynės.

Be pralaimėjimų pastaruosius tris turus žygiavusi "Southampton" komanda namuose priėmė "Bournemouth". "Šventųjų" sėkmingas žygis ties šiomis rungtymėmis ir baigėsi – svečiai pasiekė pergalę rezultatu 3:1.

"Southampton" itin prastai pradėjo susitikimą, kas jau 10-ąją minutę leido "Bournemouth" komandai įgyti pranašumą – po kampinio pasižymėjo Nathanas Ake.

35-ąją minutę "Bournemouth" pranašumą padidino Harry Wilsonas, pasižymėjęs po puikaus Philipo Billingo perdavimo.

Antrajame kėlinyje "šventieji" pagerino savo žaidimą ir varžovams problemų kėlė nuo pat pradžios. Jau 52-ąją minutę šeimininkai sulaukė 11 m. baudinio, kurį sėkmingai realizavo Jamesas Wardas-Prowse'as.

"Southampton" kone visą likusį laiką dominavo su kamuoliu ir rungtynių pabaigoje turėjo ne vieną progą išplėšti lygiąsias. Visgi varžovų spaudimą atlaikę svečiai paskutinės atakos metu smeigė dar vieną įvartį ir padėjo galutinį tašką dvikovoje.

Trečią pergalę į savo sąskaitą įsirašęs "Bournemouth" šoktelėjo net ir trečiąją poziciją. "Southampton" lieka 11-oje vietoje.

"Southampton" 1 - 3 "Bournemouth"
10' [0 - 1] N. Ake
35' [0 - 2] H. Wilson
52' [1 - 2] J. Ward-Prowse
90+5' [1 - 3] C. Wilson