Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

"Southampton" nutraukė "Arsenal" nepralaimėtų rungtynių seriją, E. Hazardas atvedė "Chelsea" į pergalę

15 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Pirmąją pergalę nuo rugsėjo 1-os dienos savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė naujo trenerio vadovaujama "Southampton" komanda. "Šventieji" šventė pergalę ne prieš bet ką, o iki šio savaitgalio 22 rungtynes iš eilės nepralaimėjusį Londono "Arsenal".

"Southampton" ekipai runtynės prasidėjo puikiai – 20-ąją minutę Danny Ingsas gudriu smūgu galva išvedė šeimininkus į priekį. Visgi ilgai šio pranašumo "šventieji" neišsaugojo – po aštuonių minučių išlyginamuoju įvarčiu atsakė Henrikhas Mkhitaryanas.

Šį sezoną dar nė kartą pirmojo kėlinio nelaimėjęs "Arsenal" buvo nubaustas antruoju įvarčiu – dar vieną kokybišką įvartį galva įmušė D. Ingsas.

Antrajame kėlinyje "Arsenal", kaip ir būdinga prie Unai Emery, iškart metė į kovą Alexandre'ą Lacazette'ą. 53-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus, o įvartį vėl pasiekė H. Mkhitaryanas, kuriam pasižymėti padėjo ne vietoje atsidūręs "Southampton" gynėjas.

Rungtynių pabaigoje įvykiai galėjo pakrypti tiek į vienų, tiek ir į kitų pusę, tačiau savo sėkmės galiausiai sulaukė "Southampton". 85-ąją minutę į "Arsenal" vartus krito dar vienas įvartis galva, o jį įmušė D. Ingsą aikštėje pakeitęs Charlie Austinas.

Pralaimėjimo skonį vėl prisiminęs "Arsenal" nuo ketvirtos vietos padidino atsilikimą iki trijų taškų.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" ekipa rezultatu 2:1 palaužė "Brighton". "Mėlynieji" įtikinamai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje galėjo ir prisižaisti.

17-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo pasižymėjo Pedro, o po 16 minučių pranašumą padidino ir pats E. Hazardas.

Antrajame kėlinyje "Brighton" 66-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, tačiau "Chelsea" laimei daugiau įvarčių šioje dvikovoje nebekrito, o patys "aristokratai" įsitvirtino didžiajame ketvirtuke.

"Southampton" 3 - 2 "Arsenal"
20' [1 - 0] D. Ings
28' [1 - 1] H. Mkhitaryan
44' [2 - 1] D. Ings
53' [2 - 2] H. Mkhitaryan
85' [3 - 2] C. Austin

"Brighton" 1 - 2 "Chelsea"
17' [0 - 1] Pedro
33' [0 - 2] E. Hazard
66' [1 - 2] S. March

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (7)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

2 20 12-16 17:31
Nelabai supratau Emery sprendimus Ozil ir Lacazette palikt ant suolo. Irtaip buvo aišku kad problemų gynyboj belekiek turim ir tų golų tikrai praleisim, tai kodėl neleist geriausių atakuojančių žaidėjų ir bandyt įmušt daugiau. Iwobi tuščias eilinį kartą, bent jau Mikhi pagaliau įmušė, gal kažkiek pasitikėjimo įgaus. Gynyba kiaura, Leno prasčiausias matchas kolkas , Koscielny visiškas 0 , bet nelabai galima ir kaltint kai po tokios traumos kątik grįžęs. Ir aišku kas kitas , jeigu ne Charlie Austin muša paskutinį golą... Nu ką, bandom trečiadienį prieš Totę atsitiest. COYG!
Gaucho
 Gaucho
0 4 12-16 22:26
Visi daugmaž teisingai pasakė. Enery realiai susikovė šitiek traumuotu ir paliko ozi su laca ant suolo. Nelogiška visiškai
1 3 12-16 21:11
Lichsteineri paeme, kad sudarytu konkurencija Belerinui, bet tai jis net nesudaryru konkurencijos tam paciam chamberleinui...
6 7 12-16 17:34
Tas Emery toks pat nukvakes kaip Wengeras, zaidzia pries Southamptona, gyneju puse del traumu iskrite, tai galvotum, kad pasirinks labiau atakuojancia sudeti, bet neeeee, geriau isleisiu xaka i centeo gynejo pozicija su katik grizusiu koscielny ir krasto flegma lichstaineriu, pasirinksiu 5 gyneju ir 2 besiginanciu saugu taktika, su vos keliais atakuojanciais zaidejais.... grynai zaide ant lygiuju su priespaskutine vieta....bet ir tu nesugebejo istempt....
6 4 12-16 17:44
Tas jausmas kai geda uz kazka kita, va siandien tai patyriau ziuredamas Arsenala.