Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Spauda: F. Černychas netrukus turėtų papildyti Maskvos "Dinamo"


2018-01-18 17:44:51 Fedoras Černychas Dinamo Moskva

Geriausio pastarųjų metų Lietuvos futbolininko Fedoras Černycho karjeroje netrukus turėtų įvykti ilgai laukti pokyčiai.

Nuo pat vasaros daugybės klubų dėmesio susilaukęs puolėjas artėja prie persikėlimo į Maskvos „Dinamo“ klubą. Iš pradžių apie tai informavo Rusijos naujienų portalas 8news.ru, o šią informaciją netrukus patvirtino žurnalistas Piotras Wolosikas.

Lenko teigimu, tarp klubų jau yra pasiektas susitarimas dėl išpirkos ir 26 metų lietuvis šiandien atsisveikino su Turkijoje stovyklaujančiais „Jagiellonia“ žaidėjais ir išvyko į toje pačioje šalyje antrai sezono daliai besiruošiančios „Dinamo“ komandos stovyklą.

F. Černychas Lenkijoje rungtyniavo nuo 2014 metų vasaros. Vieną sezoną jis praleido „Leczna Gornik“ klube, o pastaruosius du su puse sezono jis atstovavo „Jagiellonia“ klubui. Visgi, lietuvio sutartis su šia ekipa galiojo iki vasaros, o pats puolėjas neslėpė, jog neketino pratęsti kontrakto ir vasarą bet kuriuo atveju būtų palikęs Lenkijos komandą.

Per savo karjerą Lenkijoje Lietuvos rinktinės žaidėjas iš viso sužaidė 120 mačų, per kuriuos pelnė 30 įvarčių bei atliko 26 rezultatyvius perdavimus.

Po 20 turų Maskvos „Dinamo“ Rusijos čempionate užima dvyliktą poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 3 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Klopas
1 34 01-18 18:08
Gg:
120 rungtyniu 30 ivarciu. Nieko gero
Tu juokauji? Per 120 rungtyniu prisidejo prie 56 ivarciu, t.y. beveik kas antrose varzybose po ivarti. Arba trolis, arba bapruotis ir nesigaudai futbole visai
Lolzsss
0 21 01-18 18:20
Tikrai jau metas semtis patirties is aukstesniu lygu nei is ekstraklasos
Situacija
3 19 01-18 19:34
Aaa:
Tai jau nurašyt galima - vietojvto, kad į vakarus ir normalias lygas trauktų - varo į rusyną
Fedoras visada kalbėjo, kad nori į Vakarų Europą, į tą patį Middlesbrough norėjo. Bet klubas vasarą pats nežinojo ko nori ir galiausiai atbaidė tiek anglus, tiek kitus klubus. Tada bandė pratęst kontraktą ir Fedoras aiškiai pasakė, kad nepasirašys ir arba parduotas būna žiemą, arba vasarą išeina už dyką. Bet Jagiellonia atsakė į tai paskutiniuose mačuose pasodindami jį ant suolo, įsigydami kitą žaidėją, tai likus Lenkijoj Fedorui švietėsi pusmetis ant suolo. Kita išeitis: išvykt dabar, bet Jaggai išpirką sutiko mokėt tik trys rusų klubai, visi kiti už žaidėją, kurį po pusmečio už dyką galima pasiimt nenorėjo mokėt prašomos sumos. Nu tai vietoj suolo Lenkijoj išsirinko klubą, kuriame turėtų gaut žaidybinio laiko kiek aukštesniam lygyje nei Lenkijoje. Liūdna, kad ne vakarų Europa, bet Fedorą galima suprast.
ko cia
1 7 01-18 19:44
visi verkia. Rusu lygos geras lygis, Dynamo stiprus ir legendinis klubas, kazkokiam interviu pamenu Cernych pats sake, kad jo svajone rungtyniauti Rusijos klube, tik nepamenu ar apie ta pati Dynamo turejo omeny, bet kokiu atveju zingsnis i prieky jo karjeroje jau padarytas, noretusi, kad ir Novikovas keltusi i stipresne komanda.
s
0 5 01-18 19:56
ko cia:
visi verkia. Rusu lygos geras lygis, Dynamo stiprus ir legendinis klubas, kazkokiam interviu pamenu Cernych pats sake, kad jo svajone rungtyniauti Rusijos klube, tik nepamenu ar apie ta pati Dynamo turejo omeny, bet kokiu atveju zingsnis i prieky jo karjeroje jau padarytas, noretusi, kad ir Novikovas keltusi i stipresne komanda.
Svajonių klubas jo - Lokomotiv. Berods dėl to, kad tėtis Fedoro jį palaikė.