Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sport": Ph.Coutinho jau šią savaitę taps "Barcelona" žaidėju


Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Goblinas
0 0 08-08 13:38
nvm:
Nu ne visai taip. Alonso pardavė, nes Benitez nematė jam vietos starte. Torres buvo toks kaip dabar Sturridge - daugiau gydėsi, nei žaidė. Tad jų netektys nebuvo skaudžios. Kas liečia Coutinho ir pats rašiau, jog nesąmonė būtų parduot sezono išvakarėse bei dar kelias priežastis. Taip, šiuo metu analogiško žaidėjo rinkoje už tokią ar mažesnę kainą nerasi, bet omeny turėjau, jog nėra iš principo nepakeičiamų žaidėjų.
Alonso nes nemate vt starte realy??? Gal issitrink truputi smegenyne Alonso buvo net tas zmogus,kuris eidavo must 11,o ne SG...Alonso nesulaike,o ne nemate vt jam starte nu pz geras lepsis tu
nvm
0 0 08-08 13:27
Nu ne visai taip. Alonso pardavė, nes Benitez nematė jam vietos starte. Torres buvo toks kaip dabar Sturridge - daugiau gydėsi, nei žaidė. Tad jų netektys nebuvo skaudžios. Kas liečia Coutinho ir pats rašiau, jog nesąmonė būtų parduot sezono išvakarėse bei dar kelias priežastis. Taip, šiuo metu analogiško žaidėjo rinkoje už tokią ar mažesnę kainą nerasi, bet omeny turėjau, jog nėra iš principo nepakeičiamų žaidėjų.
Goblinas
1 0 08-08 12:09
nvm:
Nepakeičiamų nėra. Dėl kainos - 120mln svarų jis turbūt nėra vertas, bet... yra vienas "bet". Iki sezono pradžios tėra likę vos pora dienų, būtų kvaila parduoti vieną iš pagrindinių žaidėjų. Atmesdamas pasiūlymą Liverpulis parodytų, jog yra didesnis klubas už Barseloną. Jog dabar jau nėra tie, kurie augina žaidėjus kažkam kitam. Jog pasakymas "neparduodamas" ir reiškia "neparduodamas". Jog Klopas jau nėra situacijoje, kur po sezono geriausi žaidėjai išgraibomi kaip Vokietijoje. Ir galiausiai - jog kalbos apie klubo atgimimą bei titulus nėra iš piršto laužtos. Dar pridedam VVD prašymą jį parduoti bei posakį, jog kiti klubai (išskyrus Liverpulį) tik eikvotų savo laiką, bandydami derint transferį ir turim, jog viskas yra raudonųjų rankose. Tiksliau - jų savininkų galvose.
yra nepakeiciamu: Alonso,Mascherano,Torres (i jo vt buvo pirktas Carroll, bet netycia nupirko Suarez) Suarez....po visu situ zaideju isejimo klubas visuomet krisdavo i duobe....yra nepakeiciamu ir Cout butent toks, jei dar Keita butu nupirke gal gal ir dar paleistu,bet db nemanau,kad paleis nes pats zaidejas noretu i barsa taciau paliko sprest klubui si klausima.
nvm
0 2 08-08 10:58
Nepakeičiamų nėra. Dėl kainos - 120mln svarų jis turbūt nėra vertas, bet... yra vienas "bet". Iki sezono pradžios tėra likę vos pora dienų, būtų kvaila parduoti vieną iš pagrindinių žaidėjų. Atmesdamas pasiūlymą Liverpulis parodytų, jog yra didesnis klubas už Barseloną. Jog dabar jau nėra tie, kurie augina žaidėjus kažkam kitam. Jog pasakymas "neparduodamas" ir reiškia "neparduodamas". Jog K*** jau nėra situacijoje, kur po sezono geriausi žaidėjai išgraibomi kaip Vokietijoje. Ir galiausiai - jog kalbos apie klubo atgimimą bei titulus nėra iš piršto laužtos. Dar pridedam VVD prašymą jį parduoti bei posakį, jog kiti klubai (išskyrus Liverpulį) tik eikvotų savo laiką, bandydami derint transferį ir turim, jog viskas yra raudonųjų rankose. Tiksliau - jų savininkų galvose.
....
0 0 08-08 07:54
o realiai jei ir parduotu uz gera suma nenusiminciau per smarkiai , nes nepakeiciamu nera.
....
0 2 08-08 07:54
kas ka patvirtino .. gandai gandeliai. Baarselona Bando isigyti , bet jokios info nera , kad kazkas suderinta realiai . viskas tik plepalai. o jei ir pereis tai ne uz 100m euru . suma turetu buti kur kas geresne , nes jis jau zvaigzde budamas jaunas ir jo kontraktas ilgas.
I said
2 0 08-08 03:38
Patvirtino!
Logika
3 3 08-07 22:39
Cout pareiske nora pereiti,vat cia smugis liverio fanams,bet tuo paciu sake jog viska palieka klubo rankose ir jei klubas neparduos jis nebandys kaisiot lazdu, bet tai jog pats nori i barsa jau nekas,beje Vandijkas oficialiai praso but parduotas,bus idomu kas ji nukaus nes manau liveriui specialiai gali neparduot

qq
0 6 08-07 21:03
Lanzini geras. Jei jau taip nutiktų, tai sutinku imti Lanzini. By the way, nesitiki, kad Cou leavins. Santykiai su klubu geri, treneris aiškiai kartojo kelissyk - žaidėjas not for SALE, o ir suma 100 mln atrodo visiškai neracionali ir neadekvati, atsižvelgiant į sumas ir transferus, kokie vaikšto rinkoje. Minimaliai 150M arba #LFC neturi kiausu, ir prastums uz 100M. Bet kam klubui tas 100? Realiai, kam ir tie 150M? Vis tiek rinkoje nieko gero nenugvelbia, transferuose nemoka suktis, tai ką su tom bapkėm veiks? Šikną gal valysis, nes be Coutinho tai vėl amžinas rebuildas ir jokių titulų.
7 3 08-07 18:59
Neymar pakeist kazko neimanoma, galima tik susvelnint jo trukuma. Kazkaip netikiu, kad cautinho pareis i barca, greiciau tikeciau kad ali pereis i barca arba dembele
westham
5 1 08-07 18:39
Kad ir kaip pasibaigtų perėjimų langas, Barca kažin ar gaus lygiavertį žaidėją, bent jau marketingo klausimu.
Its me
2 3 08-07 17:50
Goblinas Rage is real! Patausok jegas
b
2 0 08-07 17:47
Goblinas:
tai pasiskaityk ka raso...... Barsa ir Ali ir Lemar ir Hazard ir Dyabala ir Dembele ir Cout taikinyje, bet tai nereiskia,kad Cout jau nupirktas :D jis niekur neiseina tad barsa iesko kito kas pakeis Neymar http://www.goal.com/en/news/barcelona-transfer-news-the-latest-live-player-rumours-from-camp-/65dhqe8by6631wsm1hvus7oub
goal tik perspausdina gandus, oficialias naujienas is kitu saltiniu. jokio patikimumo is ju.
Yep
3 5 08-07 17:36
:
Tai aišku kad tinka,jis apskritai barsos braižui labai tinkamas žaidėjas.Bet pamatysit,barsa matys ji kaip savo ausis.Nebus jo barsoi.
.
3 0 08-07 17:17
Nu jei Mbappe vertas 180 mln eurų, tai Dembele tikrai nemažiau vertas.
123