Studentų lyga: KTU su ŠU išsiskyrė taikiai

11-ojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo rungtynėse Kauno technologijų universiteto (KTU) ir Šiaulių Universiteto (ŠU) komandos išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmojo kėlinio metu abi komandos turėjo savų šansų pasižymėti, tačiau to padaryti nei vienai, nei kitai  komandai nepavyko. Apskritai – aikštėje vyko labai apylygė kova.

Antrąją mačo dalį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau dvi puikios progos liko neišnaudotos – dviejų puikių progų neišnaudojo Benas Olencevičius.

77-ąją minutę Gediminas Mažeika parodė antrą geltoną kortelę KTU futbolininkui Edgarui Barysui, o iš karto po šio epizodo į KTU vartus įvartį pasiuntė Domas Nacickas.

Tiesa, net ir be vieno futbolininko likę kauniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – 86-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Arvydas Miklovis.

„Kovojant dėl pergalės, labiausiai pritrūko geresnės progų realizacijos. Tiek mūsų legionierius puolėjas, tiek B.Olencevičius, tiek aš pats – nei vienas nesugebėjome išnaudoti gerų progų. Įmušti nepavyko, nors progų tikrai turėjome nemažai. Varžovų gretose norėčiau išskirti puolėją A.Pečiulį – jis mūsų komandai kėlė didžiausią grėsmę ir turėjo keletą progų pasižymėti“,- pasakojo KTU futbolininkas A.Miklovis.

„Į Kauną atvažiavome ne pajėgiausios sudėties, bet stengėmės kiek tik galėdami žaisti kaip komanda. Aišku, pirmame kėlinyje progų turėjome tiek mes, tiek kauniečiai, bet vis pritrūkdavo realizacijos.

Antrame kėlinyje turėjome vienu futbolininku daugiau ir sugebėjome įmušti po vartininko klaidos, tačiau baigiantis rungtynėms, pritrūko drausmės ir už tai buvome nubausti vienuolikos metrų baudiniu.

Manau, kad galutinis rezultatas 1:1 atspindi vykusį susitikimą. Žinoma, galbūt mūsų pergalei šiek tiek pritrūko fortūnos“,- Šiaulių universiteto akimis apie rungtynes pasakojo Adomas Mika.