"Stumbras" atsilaikė prieš "Atlanto" atakas

Ketvirtadienio popietę Kaune „Stumbras" draugiškose rungtynėse išmėgino jėgas su praėjusio sezono A lygos trečios vietos laimėtojais - Klaipėdos „Atlanto" futbolininkais. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose daugiau realių progų pasižymėti turėjo svečiai, tačiau „Stumbro" vartus „sausus" išsaugoti padėjo patikimai rungtyniavę komandos gynėjai bei puikią reakciją keliose pavojingose situacijose pademonstravęs komandos vartininkas.

Dar keletoje situacijų kauniečiams šypsojosi sėkmė, kuomet „Atlanto" žaidėjai neišpildė dėkingų situacijų.

Tuo tarpu „Stumbras" realiausią progą pelnyti įvartį turėjo antrojo kėlinio pradžioje, kuomet I. Prieskeniui puikų perdavimą į baudos aikštelę atliko K. Upstas, tačiau varžovų vartininkas sugebėjo atremti šį bandymą.