Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Su "Inter" siejamas R. Lukaku: "Conte yra geriausias treneris pasaulyje"


Belgijos rinktinės snaiperis Romelu Lukaku tik dar labiau paaštrino kalbas dėl jo persikėlimo į Milano "Inter" klubą.

Tiek "Manchester United" klubas, tiek pats R. Lukaku nebemato savęs toliau bendradarbiaujant. Nepaisant to, "United" už belgą nori gauti nemažos pinigų sumos – jį įvertino 75 mln. svarų sterlingų.

R. Lukaku savo paskutiniame interviu neakivaizdžiai užsiminė apie galimybę išvykti į "Inter".

"Gerai, kad Conte nusprendė išvykti į "Inter". Mano nuomone, jis yra geriausias treneris pasaulyje", – pareiškė nuo 2016 metų "United" klube rungtyniaujantis puolėjas.

"Kas liečia mano pačio ateitį, aš jau esu priėmęs sprendimą. Negaliu jo paskelbti viešai, nes gerbiu "Man Utd" klubą, su kuriuo ir turiu kontraktą", – tęsė R. Lukaku.

Toliau kalbėdamas belgas vis tik užsiminė apie norą išvykti į "Inter": "Esu didelis "Serie A" fanas. Tie, kurie mane pažįsta nuo mažens žino, kad visada norėjau žaisti Anglijos ir Italijos lygose.

Į šią lygą jau atvyko Ronaldo, Sarri prisijungs prie "Juventus", o Ancelotti jau dirba "Napoli". Tai bus labai įdomus sezonas. Mano agentas kalbėsis su "United", tačiau aš savo sprendimą jau esu priėmęs."

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

Benderis
4 25 06-13 19:40
tada lukaku yra geriausias puolejas pasaulyje..
4 11 06-13 20:01
*** geras ,sako negaliu paskelbti viešai savo sprendimo ,nes gerbiu MU ir sako priimiau sprendimą , mano agentas kalbėsis su klubu.Noriu žaisti Italijoje ,tai per kurią vietą jis savo planų neatskleidė ,kad nori į Inter ? Arba pats glušas arba kitus glušais laiko .P.S išties neblogas puolėjas ir Top klubuose tikrai vertas žaisti.
My Solskjaer
0 2 06-13 20:48
Kaip subtilu...