Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Su L. Messi aikštėje susidūręs "Tottenham" talentas: "Jis - visiška futbolo viršūnė"


Londono "Tottenham" klubo talentas Harry Winksas trečiadienį susidūrė su kone didžiausiu savo karjeros iššūkiu - bandė sustabdyti "Barcą" ir jos lyderį Lionelį Messi.

Bandymas nebuvo visiškai sėkmingas - "Tottenham" įmušė du įvarčius, tačiau L. Messi atsakė tuo pačiu ir bendru rezultatu 4:2 pergalę šventė katalonai.

H. Winksas teigia, kad L. Messi yra "viską turintis" futbolininkas, kurį sustabdyti yra itin sudėtinga užduotis: "Mėgavausi galimybe žaisti prieš jį. Žinoma, rezultatas atima tą džiaugsmą, tačiau kažkada aš prisiminsiu savo karjeros epizodus ir galėsiu pasakyti, kad žaidžiau prieš Messi, kuris, mano nuomone, yra geriausias visų laikų futbolininkas."

"Sunku dabar kalbėti ir paaiškinti mintis, kurias turiu galvoje. Mes pralaimėjome ir tai yra svarbiausia šių rungtynių dalis.

Vienintelis būdas, kaip galėčiau apibūdinti susitikimą aikštėje su juo (Messi - red.), tai, jog pamačiau, ką futbole reiškia apibrėžimas "visiškai užbaigtas žaidėjas".

Jis visada žino, kur stovi jo komandos draugai. Jo perdavimo skriejimo trajektorija yra kažkas išskirtinio. Jis - ypatingas futbolininkas. Manau, kad bet kuris žaidėjas, bent kartą per karjerą susidūręs su juo, galėtų pasakyti tą patį", - pridūrė H. Winksas.

Straipsnio įvertinimas: 35 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (14)

Vaidoshius
13 48 10-04 19:29
Winksas tai Winksas, bet kaip nuleidinėjo R. Ferdinandas, Linekeris, H. Larsson berods ir Sheareris studijoje tai buvo kažkas tokio Messi yra kosTmosas, kaifuoji žiūrėdamas į kiekvieną jo lietimą, pasą, smūgį ar priimtą nestandartinį sprendimą, tiesiog tobula.
Vaidoshius
4 13 10-04 20:29
Šiukšlės, nesiputokit, niekam neįdomi ta jūsų smarvė Džiaukitės geriau, kad kartu su skrepliais ant savo kreivo snukio gaunat ir į Messi grajų pažiūrėti ;-)
0 7 10-05 08:46
Ot:
Kur jis dingsta argentinos rinktineje ???? Visas jo zaidimas sukasi kai kamuoly kontraliuoja o kai jo nera tai nera ir messio o jei rimtai be barcos jis nieko nepasieke .atsimerkit viena karta
Nesuprantu šitų stumimų dėl rinktinės. Jis ir rinktinę yra patraukęs ne kartą. Užpraeito pasaulio čempionato finalas yra niekas? Copa America irgi finalas. Jei ne jis, iš viso argentinos nebūtų buvę šiame PČ. Kažkaip Modričius šiemet tiek pat nuėjo, bet visi dievina jį, o vet Messis tai jau nulis rinktinėje.
1 4 10-04 21:57
Vaidoshius:
Šiukšlės, nesiputokit, niekam neįdomi ta jūsų smarvė :D Džiaukitės geriau, kad kartu su skrepliais ant savo kreivo snukio gaunat ir į Messi grajų pažiūrėti ;-)
jei tau kazkas ant snukio spjjaudo tai nereiskia kad ir kitiems esi mandras tai davai susimatom ?
1 1 10-05 12:51
Jus blia adminai parasykit,kad Vytis pateko i pagrindines top16 CL Futsal,o ne savo lempinius straipsnius apie anglu ir ispanu numyletinius..Visi mes turim savu komandeliu,bet nepazymet ,kad pirma karta istorijoj toks pasiekimas is Lt puses,tai tokie jus ir gloryhunteriai supiste esat..sekmes ..