Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Su P. Pogba Dubajuje susitikęs Z. Zidane'as: "Tai buvo tiesiog atsitiktinumas"


2019-10-18 17:57:50 Paul Pogba Zinedine Zidane

Traumą šiuo metu besigydantis "Manchester United" ekipos vidurio saugas Paulis Pogba reabilitaciją tęsia Dubajuje, kur paparacių buvo užfiksuotas besikalbantis su Madrido "Real" strategu Zinedine'u Zidane'u.

Pasaulio čempionas dar vasarą buvo siejamas su persikėlimu į karališkąjį klubą, o pats P. Pogba atvirai kalbėjo, jog yra pasiruošęs naujam iššūkiui savo karjeroje.

Šis dviejų prancūzų pokalbis Dubajuje dar labiau paaštrino spekuliacijas apie galimą P. Pogba persikėlimą į Madridą, vis tik Z. Zidane'as penktadienį spaudos konferencijos metu tvirtino, kad susitikimas nebuvo planuotas.

"Tai buvo tiesiog atsitiktinumas. Jis buvo Dubajuje, kaip ir aš, todėl tiesiog pasikalbėjome. Nesiruošiu jums atskleisti, apie ką buvo kalbama, nes tai asmeniška. 

Mes vienas kitą pažįstame jau ilgą laiką. Mūsų keliai susikirto, todėl tiesiog sustojome pakalbėti", - sakė Z. Zidane'as.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

TomasHalaMadrid
5 17 10-18 19:42
Vaidoshius:
Toks pats atsitiktinumas kaip ir Kassai/Cakiro prikolai tris sezonus iš eilės, tikrai atrodo neįtikėtinai, kad tris metus iš eilės UEFAdrid šiukšlėms tik susidūrus su pajėgesne komanda, taip ir oriniai pendeliai ir golai iš dvimetrinių nuošalių :D Taip ir čia, iš visų pasaulio miestų ir taškų lygiai tuo pačiu metu abu susitiko Dubajuje kur galvojo pabėgs nuo svetimų akių :D Atsitiktinai, aišku :D
Prezervatyvas kuris plyso tavo tevui... Va cia tai atsitiktinumas tu gi turejai nudvest jame, bet....
11 4 10-18 19:03
Kažkaip labai jau didelis atsitiktinumas, kad taip keliai susikirstų..
Vaidoshius
39 5 10-18 18:04
Toks pats atsitiktinumas kaip ir Kassai/Cakiro prikolai tris sezonus iš eilės, tikrai atrodo neįtikėtinai, kad tris metus iš eilės UEFAdrid šiukšlėms tik susidūrus su pajėgesne komanda, taip ir oriniai pendeliai ir golai iš dvimetrinių nuošalių Taip ir čia, iš visų pasaulio miestų ir taškų lygiai tuo pačiu metu abu susitiko Dubajuje kur galvojo pabėgs nuo svetimų akių Atsitiktinai, aišku