Su serbais susitvarkiusi Brazilija užėmė pirmąją vietą grupėje (VIDEO)

Brazilijos rinktinė E grupėje atsitiesė po slogaus starto. Čempionatą lygiosiomis pradėję vieni šio turnyro favoritų palaužė Serbiją 2:0, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir E grupėje užėmė pirmąją vietą.

Brazilija E grupėje surinko 7 taškus, o tai reiškia, kad Pietų Amerikos atstovai aštuntfinalyje susitiks su Meksikos rinktine.

Tuo metu antrąjį pralaimėjimą patyrusi Serbija privalo krautis lagaminus ir keliauti namo.

Žūtbūtines E grupės rungtynes geriau pradėjo kiek geriau. 25-ąją minutę brazilus į priekį galėjo išvesti Neymaras, tačiau ten serbus gelbėjo vartininkas.

O po keturių minučių tas pats Neymaras atliko gerą perdavimą Gabrielį Jesusui, tačiau kiek sudvejojęs brazilas pavėlavo su smūgiu ir kamuolį blokavo Serbijos gynėjas.

Vis dėlto 36-ąją minutę idealų perdavimą atlikęs Philippe Coutinho surado Paulinho, kuris be jokių priekaištų perkėlė vartininką ir išvedė Braziliją į priekį.

Po pertraukos prasidėjo atviras futbolas, kuris turėjo žavėti ne vieną futbolo faną.

57-ąją minutę Brazilijos rinktinė turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą, tačiau gerą progą turėjęs Neymaras jos neišnaudojo. Serbiją šį kartą išgelbėjo Vladimiras Stojkovičius.

Būtent po šio epizodo prasidėjo Serbijos šturmas. 61-ąją minutę Aleksandaras Mitrovičius galva galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jam pasižymėti nepavyko.

Po keturių minučių Alissonas atrėmė A. Mitrovičiaus dar vieną bandymą smūgiuoti galva. Vis dėlto Alissonas ne visada gelbėjo savo ekipą. Kartą jis prieš save atmušęs kamuolį suteikė progą serbams, tačiau tada Braziliją gelbėjo gynėjai.

Vis dėlto savo progų neišnaudoję serbai sulaukė dar vieno smūgio. 68-ąją minutę sėkmingai kampinį pakėlęs Neymaras surado Thiago Silva, kuris puikiu smūgiu galva padidino Brazilijos persvarą dvigubai.

Dar vieną įvartį pridėti galėjo ir Filipe Luisas, kuris tolimu smūgiu nutarė išmėginti savo jėgas, tačiau V. Stojkovičius išgelbėjo savo ekipą šį kartą.

Rungtynių pabaigoje Brazilija ir toliau kūrė pavojingas progas, o dažniausiai jų smaigalyje atsidurdavo Neymaras. Vis dėlto Brazilijos žvaigždei pritrūkdavo tikslumo arba Serbiją gelbėdavo V. Stojkovičius.

Serbija 0:2 Brazilija
36‘ [0-1] Paulinho
68‘ [0-2] T. Silva