Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sūduva" - antrus metus iš eilės Lietuvos čempionė


2018-11-07 21:31:00 A lyga FK Atlantas FK Sūduva

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai antrą sezoną iš eilės tapo Lietuvos A lygos čempionais, o titulą užsitikrino likus vienam turui iki pirmenybių pabaigos.

Auksinėse rungtynėse „Sūduvos“ komanda trečiadienio vakarą namie 6:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“ ir tapo nebepavejama antroje vietoje esančiam Vilniaus „Žalgiriui“.

Su savo užduotimis marijampoliečiai tvarkytis ėmė nuo pat rungtynių pradžios. 3 minutę Sandro Gotalas pataikė į skersinį, Robertas Vėževičius atšokusį kamuolį perdavė Gersonui Acevedo, kuris pasižymėjo efektingu tolimu smūgiu.

Ankstyvas įvartis nuramino sūduviečius, o jie ir toliau dominavo aikštėje, bet švaistė progas. S. Gotalas, R. Vėževičius G. Acevedo būdami gerose situacijose nepataikė į vartus.

Tik laiko klausimas buvo, kada „Sūduva“ įtvirtins savo pranašumą, o „Atlanto“ gynyba subyrėjo po pertraukos.

60 minutę po Jovano Čadženovičiaus perdavimo be priežiūros paliktas S. Gotalas įmušė galva. 65 minutę S. Gotalas vienu lietimu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į vartus.

67 minutę Tadas Labukas baudos aikštelėje pargriovė Danielį Offenbacherį, o 11 m baudinį realizavo G. Acevedo – 4:0.

74 minutę trečią įvartį pelnė S. Gotalas. „Sūduvos“ legionierius iš Austrijos į vartus nukreipė vartininko Dawido Smugo atmuštą kamuolį.

Netrukus įspūdingą šou surengė Giedrius Matulevičius. Po D Offenbacherio perdavimo jis suklaidino kelis klaipėdiečių gynėjus ir įmušė į artimąjį vartų kampą – 6:0.

Įspūdingą pergalę pasiekę marijampoliečiai čempionų titulą šventė kartu su savo sirgaliais.

Straipsnio įvertinimas: 12 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
ffg
4 41 11-07 21:51
Sveikinimai , nors esu Žalgirio fanas , bet Sūduva nusipelnė , Gražius rezultatus rodė visa sezona. Sveikinimai ir dar karta (y)
Rapenaldo
3 22 11-07 21:51
Labai dziaugiuosi del Suduvos ir kad CL jie vel gales bandyti. Kas po 60min ivyko rungtynese?
katalonas79
2 19 11-07 22:05
Sveikinimai Sūduvai, sunkiai iškovotas, bet nuo to tik dar saldesnis A lygos titulas. Sveikinimai ir Žalgiriui, kurie davė įdomią kovą čempionate, net neabejoju ,kad ir kitais metais kova bus tokia pat atkakli iki sezono pabaigos.
Alas
1 13 11-08 00:09
Ačiu visiems Sūduviečiams,nuo vadovų,iki trenerių,nuo trenerių iki žaidėjų,nuo žaidėjų,kurie buvo,kurie pakeitė būtuosius iki Daliaus,nuo jo iki kiekvieno,kurio širdyje Sūduva!Tik jūsų dėka šiuo metu esu laimingiausias futbolo mylėtojas visame pasaulyje♡♡♡♡♡
Glodas
13 25 11-07 22:35
Suduva geriausia lietuvoje! Jokio vilniaus nebera. Nes marijampole futbolo miestas