Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sūduva" atsisveikino su kanadiečiu T. Rickettsu


fksuduva.lt 2019-08-09 17:43:58 FK Sūduva

Kanadietis Tosaintas Rickettsas atsisveikino su Marijampolės „Sūduva“ ir karjerą pratęs Šiaurės Amerikos futbolo lygoje MLS, iš kurios prieš šį sezoną ir atvyko į Lietuvos čempionų ekipą. Sutartis su futbolininku nutraukta abipusiu sutarimu žaidėjo iniciatyva.

„Sūduvos“ futbolininkai antradienį prieš pirmąją treniruotę Izraelyje sveikino T. Rickettsą 32-ojo gimtadienio proga.

Visgi jau ketvirtadienį po rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ prieš vakarienę jau pats futbolininkas padėkojo komandos draugams, treneriams ir klubo vadovams už kartu praleistą laiką, pranešė, kad grįžta žaisti į Kanadą, ir palinkėjo sėkmės tolimesnėse kovose.

Kanadietis šį sezoną „Sūduvai“ įvairiuose turnyruose iš viso pelnė 10 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 5 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

6 5 08-10 13:34
Iš esmės nors pats puolėjas ir neblogas, bet visiškai netiko Sūduvos žaidimui, kas jau pradžioje sezono pasimatė, na taip sumušė autsaideriams tuos įvarčius, bet kai pralaimi startą na ne pačiam geriausiam puolėjui Topčagičiui, tai daug pasako. Buvo paimtas daugiau dėl cv, negu dėl realiai žaidimo. Du jo pagrindiniai minusai visiškai nemoka žaisti baudos aikštelėje poziciniame puolime, prasta kaip tokiam lygiui technika ir kaip tokiam ūgiui žaidimas galva ir kamuolio atsitvėrimas. Pliusai žinoma greitis ir fizika, bet realiai Sūduvoje puolėjo pagrindinis vaidmuo yra priimti aukštą kamuolį ir kažkaip jį perduoti saugams ir sugebėti gerai atsidengti baudos aikštelėje ant skersų, va to ir neturėjo.