"Sūduva" beviltiškai pralošė rusams

„Sūduvos“ gretose debiutavo gynėjas Nikola Prebiračevičius ir aikštėje pasirodė nuo pat pirmųjų dvikovos minučių. Stipriu lietumi pažymėta rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „sūduviečiams“.

3-ąją rungtynių minutę Carloso Martinezo pakeltą kampinį galva „uždarė“ Tomas Radzinevičius ir išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Marijampoliečiams nepasisekė 34-ąją rungtynių minutę. Vienas prieš „Sūduvos“ vartininką Kornelijų Timofejevą iššoko „Ural“ puolėjas, kuris tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus. Atakos metu K. Timofejevas nesėkmingai pastatė koją ir patyrė traumą ir buvo išvežtas į ligoninę.

Pirmame kėlinyje vyravo lygus abiejų komandų žaidimas, tiek „Sūduva“, tiek „Ural“ turėjo dar keletą progų pelnyti įvarčius, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo – 1:1.

Antro kėlinio 12-ąją minutę „Ural“ pelnė dar vieną įvartį. Jekaterinburgo klubo puolėjas susistabdė kamuolį marijampoliečių baudos aikštelėje ir stovėdamas nugara į vartus klastingai smūgiavo į apatinį vartų kampą. Jaunajam „sūduviečių“ vartininkui Justinui Popierai komandos išgelbėti nepavyko.

Po dešimties minučių  į „Sūduvos“ vartus krito dar vienas įvartis. Šį kartą po aukšto perdavimo iš krašto kamuolį galva į vartus pasiuntė „Ural“ žaidėjas.

75-ąją susitikimo minutę puikų perdavimą baudos aikštelėje gavęs „Ural“ žaidėjas nepaliko jokių vilčių suvalkiečių vartininkui ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

79-ąją minutę Jekaterinburgo klubo žaidėjas užklupo nepasiruošusį marijampoliečių vartininką ir tolimu smūgiu „permetė“ kamuolį, pelnydamas penktąjį „Ural“ įvartį - 1:5.

Rusijos Premier lygoje rungtyniaujantis klubas antrojo kėlinio metu žaidė užtikrintai, išnaudodamas fizinę jėgą, bei nesunkiai įrodė savo pranašumą.