"Sūduva" nugalėjo Klaipėdos "Atlantą" © Eurofootball.lt
Šiandien Klaipėdoje vykstančiame keturių komandų turnyre Marijampolės "%c00125" po atkaklios kovos rezultatu 3:2 (2:1) nugalėjo šeimininkų FK "%c00124" ekipą.

Marijampoliečiai į priekį įsiveržė jau 15 minutę, kai šeimininkų ekipos vartininką nuginklavo tik prieš kelias dienas prie klubo prisijungęs Darius Maciulevičius. 26 minutę į ekipą vėl sugrįžęs Vidas Alunderis rezultatą išlygino, tačiau jau po dviejų minučių tas pats D.Maciulevičius santykį persverė.

65 minutę marijampoliečių jaunasis saugas Andrius Urbšys rezultatą dar padidino. Iki mačo likus apie 10 minučių, Andrius Bartkus santykį sušvelnino.

Po šios pergalės "Sūduva" tapo turnyro lydere.

Rytoj jėgas išmėgins nestipriausios sudėties atvykę Liepojos "%c00186" futbolininkai bei "%c00141", kuriai šiame turnyre atstovauja beveik vien "Kauno" žaidėjai.