Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

"Sūduva" po pergalės prieš APOEL susižers rekordinę sumą


2018-07-18 00:08:07 Čempionų Lyga FK Sūduva APOEL FC

Jau aišku, kad istorinę pergalę pasiekusi Marijampolės "Sūduva" savo biudžetą papildys rekordine suma.

Pirmajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape Lietuvos čempionai pateikė tikrą sensaciją - bendru rezultatu 3:2 nugalėjo turtingą Nikosijos APOEL komandą ir dabar varžysis dėl tolimesnio kelio stipriausiame Europos turnyre.

Ši pergalė "Sūdūvai" atnešė beveik 1 mln. eurų. Įveikę pirmąjį etapą, marijampoliečiai savo klubo sąskaitą pasipildė 280 tūkst. eurų, o antrajame etape, jau nepriklausomai nuo rezultatų, "Sūduva" gaus dar 380 tūkst. eurų.

Jau aišku, kad net ir iškritus po antrojo etapo, į "Sūduvos" sąskaitą įplauktų dar papildomi 280 tūkst. eurų - Lietuvos čempionai būtų permesti į Europos lygos trečiąjį atrankos etapą, kuris ir garantuotų būtent tokią sumą.

Net ir nelaimėję visų likusių rungtynių marijampoliečių biudžetą pasipildytų 940 tūkst. eurų suma. Ši suma vėliau dar išaugtų dėl UEFA išmokos šalių čempionams - į grupių etapus nepatekusios čempionės savo sąskaitas kiek vėliau papildys dar 260 tūkst. eurų suma.

Tai viršija istorinį praėjusio sezono "Sūduvos" žygį Europos lygos atrankoje - paskutinį etapą pasiekę marijampoliečiai tada užsidirbo 895 tūkst. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 64 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (14)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

3 21 07-18 07:28
Labai puikus darbo rezultatai. Palaipsniui komandos pasiekimai auga. Aisku naivu butu tiketis kad iskart pateks i CL ar EL grupiu etapa, bet manau poros metu begyje tai taip realu! Sekmes.
0 4 07-18 10:08
Suduva tikrai turi sansu zengti toliau, nors tai ir sunkiai suvokiama butu. Serbai gan apylygiai taskesi su jurmalieciais, kurie savo geriausio zaidimo nedemonstruoja ir Latvijoj yra vos 5
Azza
 Azza
0 0 07-19 13:41
Sūduva per metus nuveikė daugiau, nei likę A lygos klubai nuo 2013...