Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sūduva" po pergalės prieš APOEL susižers rekordinę sumą


2018-07-18 00:08:07 Čempionų Lyga FK Sūduva APOEL FC

Jau aišku, kad istorinę pergalę pasiekusi Marijampolės "Sūduva" savo biudžetą papildys rekordine suma.

Pirmajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape Lietuvos čempionai pateikė tikrą sensaciją - bendru rezultatu 3:2 nugalėjo turtingą Nikosijos APOEL komandą ir dabar varžysis dėl tolimesnio kelio stipriausiame Europos turnyre.

Ši pergalė "Sūdūvai" atnešė beveik 1 mln. eurų. Įveikę pirmąjį etapą, marijampoliečiai savo klubo sąskaitą pasipildė 280 tūkst. eurų, o antrajame etape, jau nepriklausomai nuo rezultatų, "Sūduva" gaus dar 380 tūkst. eurų.

Jau aišku, kad net ir iškritus po antrojo etapo, į "Sūduvos" sąskaitą įplauktų dar papildomi 280 tūkst. eurų - Lietuvos čempionai būtų permesti į Europos lygos trečiąjį atrankos etapą, kuris ir garantuotų būtent tokią sumą.

Net ir nelaimėję visų likusių rungtynių marijampoliečių biudžetą pasipildytų 940 tūkst. eurų suma. Ši suma vėliau dar išaugtų dėl UEFA išmokos šalių čempionams - į grupių etapus nepatekusios čempionės savo sąskaitas kiek vėliau papildys dar 260 tūkst. eurų suma.

Tai viršija istorinį praėjusio sezono "Sūduvos" žygį Europos lygos atrankoje - paskutinį etapą pasiekę marijampoliečiai tada užsidirbo 895 tūkst. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 64 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Expery
1 108 07-18 00:25
Smagiausia, kad Suduva investuoja tuos pinigus kai tuo tarpu Traku vadovas susizere sau, ispardave sudeti ir neipirko nieko ispudingo.
Darko
4 79 07-18 00:54
Smagu. Bet baikit kišti tą Žalgirį ne vietoje ir nelaiku. Žalgiris irgi pinigus investavo, bet kartais truko sekmės ir burtuose ir rungtynėse (kaip su Astana) pasidžiaukime vieni kitais, gal Sudūva pramuš pagaliau tuos nesėkmės ledus.
...
1 52 07-18 00:26
Grąža tikrai yra geriausia lyginant su kitom komandinėm sporto šakom, bet mūsų verslas yra aklas sporto karaliui.
Gunner
0 39 07-18 00:28
Atmetus 280 kurie jau iskaiciuoti i siu metu biudzeta ir premijas zaidejams liks apie puse milijono. O tiek yra panasiai puse siu metu biudzeto. Manau labai gerai
3 21 07-18 07:28
Labai puikus darbo rezultatai. Palaipsniui komandos pasiekimai auga. Aisku naivu butu tiketis kad iskart pateks i CL ar EL grupiu etapa, bet manau poros metu begyje tai taip realu! Sekmes.