Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Sūduvai" pavyko išsaugoti kapitoną


fksuduva.lt 2018-11-14 16:39:51 A lyga FK Sūduva

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ dar sezonui pratęsė kontraktą su komandos kapitonu Algiu Jankausku.

„Šis sezonas buvo vienas geriausių mano karjeroje – sužaidžiau apie 50 oficialių rungtynių, nuolat sulaukiu kvietimo į Lietuvos rinktinę. Nors esu ne pirmos jaunystės, bet ženklų, kad jau būtų laikas kabinti futbolo batelius ant vinies, dar negavau, – sakė 36 metų gynėjas. – Pasibaigus A lygos kovoms susitikau su „Sūduvos“ vadovybe, mūsų požiūriai sutapo, todėl po trumpo pokalbio sutarėme, kad dar mažiausiai metams lieku komandoje.“

A. Jankauskas tapo 12-uoju futbolininku, turinčiu galiojančią sutartį su „Sūduva“ 2019-iesiems. Taip pat galioja Ivano Kardumo, Igno Plūko, Vaido Slavicko, Andro Švrljugos, Semiro Kerlos, Povilo Leimono, Jovano Čadjenovičiaus, Danielio Offenbacherio, Mihreto Topčagičiaus, Sandro Gotalo ir Aleksandro Živanovičiaus sutartys su Lietuvos čempionų klubu.

Jau aišku, kad iš 2018-ųjų komandos į Marijampolę nesugrįš Bruno Dybalas, Rigino Cicilia ir Julius Kasparavičius, o klausimai dėl kitų čempionais tapusių futbolininkų dar nėra atsakyti.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

katalonas79
4 3 11-14 18:23
Tegul keliauja Acevedo, kur jam geriau. Aš ameniškai, manau kad geriau klubui butu, kad jis išvyktų, visų pirma dėl rėžimo nesilaikymo vis gi jau 31 metai tuoj bus, į jo vietą yra Verbickas, Matulevičius, Offenbacher, kurie tikiuosi kad liks ir galbut koki 1 gera sauga paims.