Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Sukurta peticija, kuria raginama panaikinti išvykos įvarčio taisyklę


2019-05-09 15:22:30 Čempionų Lyga

Šią savaitę UEFA Čempionų lygoje netrūko įsimintinų įvykių. Atsakomosiuose pusfinalio mačuose užfiksuoti netikėti rezultatai, nors jų eiga klostėsi visiškai skirtingai.

Namuose žaidę "Liverpool" futbolininkai 4:0 sutriuškino "Barcelona" ekipą, o Amsterdamo "Ajax" komanda nesugebėjo išlaikyti persvaros ir savų sirgalių akivaizdoje 2:3 nusileido "Tottenham".

Olandų klubo gerbėjams iškritimas yra apmaudus ir dėl to, kad sudėjus dviejų rungtynių rezultatus (3:3) nugalėtoją lemią išvykos įvarčio taisyklė - anglai jų svečiuose pelnė daugiau.

Portale "peticijos.lt" futbolo sirgalius sukūrė peticiją, kuria ragina UEFA panaikinti šią diskutuotiną taisyklę.

Beje, prieš metus vykusios diskusijos metu generalinis UEFA sekretorius Giorgio Marchetti taip pat išgirdo garsiausių Europos klubų trenerių pageidavimus pašalinti šį įrašą iš klubinių turnyrų nuostatų.

Išvykos įvarčio taisyklė Europoje galioja nuo 1965 metų, o dabar kalbama, jog pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose yra žymiai lengviau nei tai būdavo praeityje.

Apklausa: Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?

Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
Ne, nereikia jokių permainų
Neturiu nuomonės
Straipsnio įvertinimas: 11 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (14)

Kyli&NeyBest
1 64 05-09 16:52
Peticija.lt xD Tipo uefa rupi peticija is valstybes su korumpuota futbolo federeacija?
Payet8
 Payet8
4 30 05-09 16:11
Tai aišku netrugdo ,kai palaikoma komanda išeina per šią taisyklę. Bet manau vistiek reikėtų panaikinti ,tegul toliau eina tie kas muša daugiau įvarčių
Chealsea FC
6 18 05-09 19:17
*** nebesvaikit, toks jausmas kad teduoda vienas rungtynes suzaist. kas neleido ajax laimet 4-3 ir td jie butu iseje toliau. pradeda verkt kai palaikoma komanda iseina, o kai pacio komandai padeda ta taisykle tai ***
 harka
0 0 05-10 15:15
Prisigalvoja nesamoniu visokiu. Žaist reikia, o ne kaltų kažin kur ieškot! Kai pralaimi savy priežastis turi išsiaiškint, o ne ivarčius kaltint. Kai Ajax tokiu ivarciu deka aplosia realus su juventusais viskas gerai! Bet kai gauna tada kaži kas kaltas!
OhDude
0 0 05-10 13:35
Turbut mettaworldpeace rase sita peticija