Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Svajonę išpildęs K-P. Boatengas: "Žinau, kad nebūsiu startiniu žaidėju"


"Barcelona" pirmadienį kiek netikėtai patvirtino apie 31-erių metų Kevino-Prince'o Boatengo įsigijimą.

Katalonai šią žiemą domėjosi ne vienu žaidėju, kuris galėtų sustiprinti puolimo poziciją. Galiausiai buvo apsistota ties K-P. Boatengo pavarde, kuris buvo išsinuomotas su galimybe po sezono išpirkti visas teises į jį.

Tą pačią dieną Barseloną pasiekęs afrikietis jau buvo pristatytas žiniasklaida bei klubo gerbėjams.

"Noriu mėgautis šia akimirka ir laimėti viską su komanda. Esu be galo dėkingas už suteiktą galimybę", – spaudos konferenciją pradėjo futbolininkas.

"Neatvykau čia tapti startiniu žaidėju. Šioje komandoje jau yra daug puikių žaidėjų, tačiau esu patyręs žaidėjas ir bandysiu padėti komandai tuo, kuo galėsiu.

"Man jau beveik 32-eji metai, todėl puolėjo rolė yra ideali man. Jaučiuosi tikrai gerai šioje pozicijoje.

Kai sužinojau, kad "Barcelona" manęs nori, jausmas buvo nepakartojamas. Aš net "Sassuolo" komandos draugams pasakiau, kad man nereikia lėktuvo bilietų – į Barseloną aš nubėgsiu savo kojomis.

"La Liga" yra geriausia ir labiausiai dominanti lyga pasaulyje. Džiaugiuosi čia sugrįždamas", - pridūrė futbolininkas.

K-P. Boatengas debiutuoti komandoje gali jau rytoj – katalonų laukia pirmoji Karaliaus taurės ketvirtfinalio dvikova su "Sevilla".

Straipsnio įvertinimas: 9 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (9)

Marčius33
2 46 01-22 18:16
Tiem kam atrodo kvailas sprendimas atsiminkit kaip iš Paulinho visi tyčiojosi , o parodė tikrai gerą žaidimą .
0 1 01-22 18:06
Jus nesnekekit savo nesamoniu ***
Vaidoshius
32 13 01-22 17:41
Čia tai bajeris Nežinau, sunku surasti labiau savo klubui kenkenčią valdžią negu Farcos balvonai. Kokį šūdą jie ten rūko, kad tokius tragiškai debiliškus sprendimus priiminėja jau eilę metų, visiška tragedija. Kam čia šitas lavonas reikalingas, kai yra eilė geresnių patyrusių ir svarbiausia pigesnių puolėjų bet kurioje La Ligos komandoje už šitą malką? Svarbiausia ir su galvele ne kažkas. Jau Karalių Artūrą paėmė, turbūt neturi su kuo uždalyvaut normaliai, kad iki šiolei dar jokių skandalų negirdėta už aikštelės ribų, aišktelėje jau turėjo, kai "tėškė pirštinę" Valverdei į snukį. Tai čia ramybės būsenoje, o kas bus, kai ateis sunkių mačų eilė ir spaudimas taps maksimalus? Tiksinti bomba Tai dar vieną į kompaniją paėmė. Prisiminus Paulinho, Malcomą, kuris turbūt buvo pirktas tik iš keršto Romai Kokias čia šiukšles Barca pradėjo rinkti, kasmet po siurprizą. Ir ne už centus Kai tuo tarpu nesugeba net rasti vietos visų laikų rekordiniam pirkiniu Kaučinjo. Apie komandos stuburo žaidėjų sutarčių pratęsimus išvis nėra ką kalbėti, kai trūko kelių mėnesių ar kiek ten, kad Messi už dyką galėtų kažkas paimti Ko gero pati debiliškiausia valdžia visame futbolo pasaulyje.
24 3 01-22 18:11
Vaidoshius:
Čia tai bajeris :D :D Nežinau, sunku surasti labiau savo klubui kenkenčią valdžią negu Farcos balvonai. Kokį šūdą jie ten rūko, kad tokius tragiškai debiliškus sprendimus priiminėja jau eilę metų, visiška tragedija. Kam čia šitas lavonas reikalingas, kai yra eilė geresnių patyrusių ir svarbiausia pigesnių puolėjų bet kurioje La Ligos komandoje už šitą malką? Svarbiausia ir su galvele ne kažkas. Jau Karalių Artūrą paėmė, turbūt neturi su kuo uždalyvaut normaliai, kad iki šiolei dar jokių skandalų negirdėta už aikštelės ribų, aišktelėje jau turėjo, kai "tėškė pirštinę" Valverdei į snukį. Tai čia ramybės būsenoje, o kas bus, kai ateis sunkių mačų eilė ir spaudimas taps maksimalus? Tiksinti bomba :D Tai dar vieną į kompaniją paėmė. Prisiminus Paulinho, Malcomą, kuris turbūt buvo pirktas tik iš keršto Romai :D Kokias čia šiukšles Barca pradėjo rinkti, kasmet po siurprizą. Ir ne už centus :D Kai tuo tarpu nesugeba net rasti vietos visų laikų rekordiniam pirkiniu Kaučinjo. Apie komandos stuburo žaidėjų sutarčių pratęsimus išvis nėra ką kalbėti, kai trūko kelių mėnesių ar kiek ten, kad Messi už dyką galėtų kažkas paimti :D Ko gero pati debiliškiausia valdžia visame futbolo pasaulyje.
Tai kad jis uz ta pati mesi geresnis tris sykius durneli tu eilini syki uzsiduxinai nuo pensininku lygos hahahhah
32 8 01-22 16:28
Geriausiu atveju galės rankšluosčius padavinėti arba sportinį inventorių prižiūrėti