Švedijos čempionais tapo "Djurgarden" © Eurofootball.lt
Po pirmadienį sužaistų Švedijos čempionato (”Allsvenskan”) priešpaskutiniojo turo rungtynių paaiškėjo naujieji čempionai - jais tapo "%c00179" klubas.

Nors Stokholmo klubas pirmadienį svečiuose sužaidė 0-0 su "Orgryte", tačiau "Hammarby" pergalė 3-2 prieš antroje vietoje žengiančius "IFK Gotheborg" futbolininkus leido "Djurgardens" užsitikrinti čempionų titulą iki sezono pabaigos likus vienam turui.

Po šio turo antroje vietoje žengiantys "IFK Gotheborg" nuo naujųjų čempionų atsilieka keturiais taškais. "Manau, kad šiemet esame geriausia komanda, įmušėme daugiausiai įvarčių, - kalbėjo čempionų treneris Kjellas Jonevretas. - Šiemet mums niekas neprilygo, tad mes nusipelnėme titulo".

"Djurgardens" Švedijos čempionu buvo tapęs 2002 ir 2003 metais, o Europos turnyruose žais jau penktus metus iš eilės, kadangi čempionų titulas suteikia galimybę žaisti antrame kvalifikaciniame UEFA Čempionų lygos etape.

"Djurgardens" - Lietuvos futbolo sirgaliams pažįstamas klubas. 2004 metų vasarą daugkartiniai Lietuvos čempionai "FBK Kaunas" antrame kvalifikaciniame UEFA Čempionų lygos etape su Stokholmo klubu svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o namuose skaudžiai pralaimėjo 0-2, taip praradęs galimybę trečiame atrankos etape susitikti su Turino "Juventus".

Tuo tarpu T.Žvirgždausko "Halmstad", kuris praėjusį sezoną lygoje iškovojo sidabro medalius ir šiemet UEFA taurėje sugebėjo eliminuoti Lisabonos "Sporting" klubą, už nugalėtoją surinko 18-a taškų mažiau ir užėmė tik 10-ąją poziciją, turnyrinėje lentelėje aplenkdamas tik keturias ekipas.