Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

T.Begiristainas: "Lyderiai nepaliks komandos"


2007-03-20 21:09:00
Ispanijos ir Europos čempionės "%c00006" sporto direktorius Txiki Begiristainas paneigė kalbas apie galimą komandos lyderių Ronaldinho ir Samuelio Eto`o išvykimą pasibaigus sezonui ir pareiškė, kad jie liks Barselonoje.

"Esu įsitikinęs, kad Ronaldinho, Eto`o, Deco ir Messi atstovaus "Barcelona" kitame sezone, - vienai Ispanijos radijo stočių teigė T.Begiristainas. - Jie visi yra patenkinti klube ir sieja su juo dideles viltis."

Ispanijos žiniasklaidoje pastaruoju metu pasirodė pranešimų, kad didžiausios komandos žvaigždės gali išvykti į garsiausius Italijos ir Anglijos klubus, tačiau T.Begiristainas paneigė šias kalbas pareikšdamas, kad klubas nesulaukė nei vieno pasiūlymo.

"Joks klubas su mumis nekalbėjo, - teigė "Barcelona" sporto direktorius. - Visada pasitaiko agentų pasisakymų, tačiau mes jiems aiškiai pasakėme, kad apie pardavimą negali būti net kalbos."

T.Begiristainas taip pat paneigė kalbas, kad klubas derasi su "Man Utd" dėl Portugalijos rinktinės žvaigždės Cristiano Ronaldo perėjimo į Ispanijos klubą, tačiau neatmetė tokios galimybės ateityje.

"Jis yra geras žaidėjas, tačiau mes nežengėme jokių žingsnių bandydami jį įsigyti, - kalbėjo ispanas. - Tačiau jei nei viena komandos žvaigždė neišvyks, Cristiano Ronaldo prie mūsų neprisijungs."

Katalonijos superklubo sporto direktorius neslėoė, kad klubas domisi "Sevilla" žvaigžde Danieliu Alvesu, tačiau pridūrė, kad Andalūzijos klubas už gynėją reikalauja milžiniškos sumos.

"Neįtikėtina kokios sumos jie prašo. Prie tokių sumų jie įprato, kai pardavė Jose Antonio Reyesą, Julio Baptistą ir Sergio Ramosą," - kalbėjo T.Begiristainas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes