Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

T. Cahillas: "Ronaldo nusipelno "Auksinio kamuolio" labiau nei Messi"


Buvęs Australijos rinktinės puolėjas Timas Cahillas tvirtina, kad šių metų "Auksinio kamuolio" labiausiai nusipelno Cristiano Ronaldo.

34-erių metų futbolininkas praėjusią vasarą ėmėsi permainų ir išvyko rungtyniauti į Turino "Juventus". Nepaisant to, kad portugalas nėra rezultatyviausias "Serie A" žaidėjas, T. Cahillas įsitikinęs, kad šis futbolininkas "Juventus" perkėlė į visai kitą lygį.

Iki pat šiol favoritu laimėti "Ballon d'Or" yra įvardijamas Lionelis Messi, tačiau australas yra visai kitokios nuomonės.

"Aš renkuosi Ronaldo dėl to, ką jis šį sezoną padarė su "Juventus". Žinau, kad dauguma žmonių su tuo nesutiks", – teigė karjerą neseniai baigęs australas.

"Jis paliko "Real", atvyko į Turiną ir iškart davė didelį poveikį Italijos lygai. Niekada nemačiau žaidėjo, kuris duotų tiek daug klubams, kaip jis tai padarė "United" ir "Real".

Jam nepavyko šiais metais laimėti Čempionų lygos, tačiau jis vis tiek duodą milžinišką poveikį bet kuriam klubui. Įsivaizduokite kitą žaidėją, kuris būdamas tokio amžiaus galėtų išvykti į naują lygą ir demonstruoti tokį žaidimą.

Žinau, kad žmonės su manimi nesutiks, tačiau aš tiesiog vertinu jo profesionalumą", – pridūrė T. Cahillas.

C. Ronaldo nurungti L. Messi nebus lengva – argentinietis šį sezoną galimai iškovos du trofėjus ir yra įmušęs 22 įvarčiais daugiau nei portugalas.

Straipsnio įvertinimas: 14 12
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (10)

GedBuz
 GedBuz
2 32 05-23 11:15
Negi dabar kasdien vis kito žmogaus nuomones apie balondorus ir batelius dės, kad čia "šunys" komentaruose vis pasipjautų dėl Messi ir Ronaldo?. Tas pats per tą patį metai po metų. Jų fanai visada pjausis vienas su kitais, o kas iš to? Abu geri, abu daro klaidas, abiejų krūvis ir lūkesčiai panašūs, abu ir pendelius, ir baudinius nepataiko. Be to, daug kartų buvo ir labiau nusipelnusių už juos, kurie neturi aikštėje tokių elitinių žaidėjų aplink juos, kaip jie visąlaik turėjo. Nors šitie du stabiliai muša bankes metai iš metų, o ne pavieniais sezonais. Žodžiu, pjaukitės
1 5 05-23 12:59
GedBuz:
Negi dabar kasdien vis kito žmogaus nuomones apie balondorus ir batelius dės, kad čia "šunys" komentaruose vis pasipjautų dėl Messi ir Ronaldo?. Tas pats per tą patį metai po metų. Jų fanai visada pjausis vienas su kitais, o kas iš to? Abu geri, abu daro klaidas, abiejų krūvis ir lūkesčiai panašūs, abu ir pendelius, ir baudinius nepataiko. Be to, daug kartų buvo ir labiau nusipelnusių už juos, kurie neturi aikštėje tokių elitinių žaidėjų aplink juos, kaip jie visąlaik turėjo. Nors šitie du stabiliai muša bankes metai iš metų, o ne pavieniais sezonais. Žodžiu, pjaukitės :D
reikia gi kažkaip užpildyti informacinį vakuumą iki CL finalų,P.Amerikos cempionato ir transferų
TomasHalaMadrid
8 12 05-23 11:15
Laukiam paklodes!
OhDude
2 5 05-23 16:36
Paseno Cahillas, ir pradejo nesamones sneketi Ka dave Ronaldo atejimas? Pakilusia ekonomika. Visa kita po senovei tas pats.
2 3 05-23 14:22
Nu iš dalies sutinku ,nes abu laimėjo savo lygas ir Ronaldo ir Messi abu jie labai geri .Ir suprantama jei žiūrėti į įvarčius ,tai Messi turėtų daugiau primušti nes La lygoje lengviau golus mušti kadangi Italijoje ginybis futbolas ir duoti tam kuris golu daugiau muša nemanau,kad tik dėl to ,nes jei už tai duodu tai L.Modričius nebūtų jo gavęs ???? .Jie abu nusipelno kiekvienais metais laimėta ,bet abiem duot negalima???? .Čia mano nuomonė.