Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

T. Cahillas: "Ronaldo nusipelno "Auksinio kamuolio" labiau nei Messi"


Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (10)

OhDude
2 5 05-23 16:36
Paseno Cahillas, ir pradejo nesamones sneketi Ka dave Ronaldo atejimas? Pakilusia ekonomika. Visa kita po senovei tas pats.
4 2 05-23 14:54
Žinoma nusipelnė
2 3 05-23 14:22
Nu iš dalies sutinku ,nes abu laimėjo savo lygas ir Ronaldo ir Messi abu jie labai geri .Ir suprantama jei žiūrėti į įvarčius ,tai Messi turėtų daugiau primušti nes La lygoje lengviau golus mušti kadangi Italijoje ginybis futbolas ir duoti tam kuris golu daugiau muša nemanau,kad tik dėl to ,nes jei už tai duodu tai L.Modričius nebūtų jo gavęs ???? .Jie abu nusipelno kiekvienais metais laimėta ,bet abiem duot negalima???? .Čia mano nuomonė.
dovydasi15
6 6 05-23 13:51
Na gal... Ronaldo debiutiniame sezone Italijoje, kur žaidžiamas labiau gynybinis futbolas vis tiek sugebėjo daryti, tai kas jam sekasi geriausiai - mušti įvarčius. ČL prieš Atletica parodė neblogą šou, taip pat prieš Ajax buvo vienintelis spindulys iš Juventus 11-tuko. Tačiau, kad ir koks sezonas jo buvo, vienareikšmiškai Messi nusipelno auksinio kamuolio, kalbant jei reiktų rinktis tarp Messi ir Ronaldo. O aplamai turėtų laimėt VVD, jei laimės ČL.
1 5 05-23 12:59
GedBuz:
Negi dabar kasdien vis kito žmogaus nuomones apie balondorus ir batelius dės, kad čia "šunys" komentaruose vis pasipjautų dėl Messi ir Ronaldo?. Tas pats per tą patį metai po metų. Jų fanai visada pjausis vienas su kitais, o kas iš to? Abu geri, abu daro klaidas, abiejų krūvis ir lūkesčiai panašūs, abu ir pendelius, ir baudinius nepataiko. Be to, daug kartų buvo ir labiau nusipelnusių už juos, kurie neturi aikštėje tokių elitinių žaidėjų aplink juos, kaip jie visąlaik turėjo. Nors šitie du stabiliai muša bankes metai iš metų, o ne pavieniais sezonais. Žodžiu, pjaukitės :D
reikia gi kažkaip užpildyti informacinį vakuumą iki CL finalų,P.Amerikos cempionato ir transferų
11 12 05-23 11:26
Vaidoshiau susimatom nesislapstyk
GedBuz
 GedBuz
2 32 05-23 11:15
Negi dabar kasdien vis kito žmogaus nuomones apie balondorus ir batelius dės, kad čia "šunys" komentaruose vis pasipjautų dėl Messi ir Ronaldo?. Tas pats per tą patį metai po metų. Jų fanai visada pjausis vienas su kitais, o kas iš to? Abu geri, abu daro klaidas, abiejų krūvis ir lūkesčiai panašūs, abu ir pendelius, ir baudinius nepataiko. Be to, daug kartų buvo ir labiau nusipelnusių už juos, kurie neturi aikštėje tokių elitinių žaidėjų aplink juos, kaip jie visąlaik turėjo. Nors šitie du stabiliai muša bankes metai iš metų, o ne pavieniais sezonais. Žodžiu, pjaukitės
TomasHalaMadrid
8 12 05-23 11:15
Laukiam paklodes!