Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

T. Courtois po atvykimo į Madrido "Real": apie šią dieną svajojau visą gyvenimą


Madrido "Real" turi naują vartininką - ketvirtadienį "Santiago Bernabeu" stadionui buvo pristatytas Belgijos rinktinės vartų sargas Thibaut Courtois.

26-erių metų futbolininkas atsisakė vilkėti Londono "Chelsea" komandos marškinėlius ir galiausiai šią savaitę buvo parduotas Čempionų lygos nugalėtojams. Už jį "baltieji" paklojo 35 mln. eurų.

T. Courtois yra žaidęs Madrido "Real" priešų - "Atletico" - stovykloje, tačiau pabrėžė, kad jis šiame klube rungtyniavo tik nuomos sutartimi ir nurodė, kad nuo Ikero Casillaso laikų yra "baltųjų" sirgalius.

"Visada žaisdamas gerai žinai, kad gali sulaukti galimybės atvykti į Madrido "Real". Sulaukiau daug pasiūlymų, kurie finansiškai buvo įspūdingi, tačiau visi žinojo mano norą ir džiaugiuosi, kad pagaliau esu Madride", - teigė T. Courtois.

"Jau nuo pat vaikystės buvau vienas jūsų (madridistų - red. past). Taip nutiko, kaip pamačiau žaidžiantį Casillasą, kuris pasinaudojo proga dar būdamas labai jauno amžiaus. Aš turiu jo marškinėlius ir labai jį gerbiu. Atsimenu, kai ėjau į rungtynes, kuriose žaidė "Anderlecht" prieš "Real". Negalėjau patikėti, jog Ikerui tėra 18 metų, aš buvau įkvėptas jo", - pasakojo vartininkas.

Paklaustas, ar nebijo konkurencijos šioje komandoje, T. Courtois atsakė: "Nė vienas nėra garantuotas dėl savo vietos aikštėje. Pirmiausia, viską reikės įrodyti treniruotėse. Komandoje yra daug puikių vartininkų - Keyloras, Casilla, Luca, todėl tik savo sunkiu darbu galiu užsitarnauti pasitikėjimą."

Straipsnio įvertinimas: 0 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Jonas
2 16 08-10 12:25
The AtleticoFans Twitter page swiftly followed the announcement of the transfer by tweeting footage to Courtois of him telling Real fans to "fuck themselves up the ass" as he celebrated Atleti's Copa Del Rey victory.
Neck
3 5 08-10 18:28
ziurke konkreti...tikuos kad tu nekuomet i chelsea nesugrisi,ir viluos kad tave navas nukonkuros nes tu esi ziurke kuri pabegai.