Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

T. Henry norėtų treniruoti "Aston Villą", ekipos vadovai taikosi į R. Benitezą


Atleidę Steve'ą Bruce'ą Birmingamo "Aston Villa" vadovai ieško naujo stratego. Vasarą vadovai viliojo "Arsenal" legendą Thierry Henry, tačiau tuomet susitarti nepavyko, tačiau prancūzas svarstytų galimybę treniruoti ekipą.

Gandai apie T. Henry ir Birmingamo ekipos santykius prasidėjo liepos mėn. kai šis paliko darbą televizijoje. Prancūzas vasarą buvo Belgijos rinktinės asistentu, ši Pasaulio čempionate užėmė trečią vietą.

Tiesa, ekipos vadovai pagrindiniu kandidatu laiko ispaną "Newcastle" strategą Rafaelį Benitezą. Šiam perėjimui gali kliūdyti strategą ir ekipos vadovus siejantys ne patys šilčiausi santykiai dar nuo tada, kai ispanas treniravo "Liverpool" ekipą.

 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

1 7 10-04 10:19
Kodėl sakai TIK NE Benitezą? Aston Villai pasisektų jei gautų dabar prasidėjus sezonui tokį trenerį kaip Rafa, bet sezonas jau prasidėjęs tad į sąlyginai top trenerius (pagal savo kišenę) Villai jau vėlu dairytis. Manyčiau dabar būtų puiki galimybė suteikt šansą jaunam ne taip patyrusiam strategui (kad ir Henry), o gal iššaus.. o tokį klubą su tokia tikrai neprasta sudėtimi nustekiant iki žemesnio diviziono vargu ar kam pavyktų.. P.S girdėjau Mourinho kėde kliba..gal verta Villai palaukti )) Peace.