Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

T. Tuchelis po pralaimėjimo prieš "Dijon": "Nesugebėjome kontroliuoti rungtynių"


2019-11-02 11:31:49 Ligue 1 Paris Saint-Germain FC

Paryžiaus "Saint-Germain" ekipa penktadienį patyrė netikėtą pralaimėjimą "Ligue 1" pirmenybėse, kuomet išvykoje rezultatu 1:2 nusileido iki tol paskutinėje vietoje buvusiems "Dijon" futbolininkams.

Po pralaimėjimo PSG strategas Thomasas Tuchelis teigė, kad iš savo komandos tikėjosi geresnio pasirodymo bei tikino, jog jo futbolininkai nesugebėjo tinkamai kontroliuoti rungtynių.

"Futbole kartais nutinka netikėtų dalykų. Tai tikrai nėra pirmas kartas, kuomet paskutinėje vietoje esanti komanda nugali lyderius, ir tai tikrai nėra paskutinis toks atvejis.

Manau, kad rungtynes tam tikra prasme pralaimėjome jau pirmajame kėlinyje, kai atlikome tik tris smūgius, o antrajame - net 17. Tai - didžiulis skirtumas.

Iš savo komandos tikėjausi daugiau. Antrajame kėlinyje žaidėme geriau, tačiau šiose rungtynėse praleidome du įvarčius bei leidome varžovams atlikti per daug smūgių.

Pirmajame kėlynyje buvome per daug pasyvūs. Beveik neturėjome progų, tačiau pelnėme įvartį ir tai, galbūt, mums net pakenkė. Nesugebėjome kontroliuoti rungtynių ir mums trūko tikslumo, greičio bei kitų svarbiausių aspektų", - po pralaimėjimo bendraudamas su "Canal+" kalbėjo T. Tuchelis.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes