Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Talentingasis M.Odegaardas pasirašys sutartį su Madrido "Real"


Norvegijos spaudoje pasirodė pranešimai, kad talentingasis šalies futbolininkas Martinas Odegaardas galiausiai nusprendė pasirašyti kontraktą su Madrido "Real" klubu.

16-metis norvegas pastaruoju metu apkeliavo daugelį Europos grandų, tarp kurių - "Liverpool", "Arsenal", "Man Utd", "Barcelona" ir "Bayern".

Norvegų dienraščio VG teigimu, M.Odegaardas privačiu lėktuvu šiandien atskrido į Madridą pasirašyti ilgalaikės sutarties su UEFA Čempionų lygos nugalėtojais.

Perspektyvusis saugas šį sezoną dar neturėtų atstovauti "Real" ekipai ir greičiausiai nuomos pagrindais iki sezono pabaigos jis žais dabartinėje "Stromsgodset" vienuolikėje.

M.Odegaardas taps pirmuoju norvegu, žaidusiu "Real" klube. Taip pat pranešama, kad jaunasis futbolininkas "baltųjų" gretose vilkės 16-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (11)

Nsoney
6 15 01-07 13:11
Jei tai tiesa tuomet manau apie šitą bene talentą manau mes jau girdime paskutinį kartą. Akivaidžiai jam visiškai nusispjaut kiek jis laiko gaus žais ir žiūri tik į tai kiek pinigų gaus. Net jei gautų žaisti "Real Madrid Castilla" vistiek abejojiu, kad sugebėtų įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje. Paprasčiausiai Madrido "Real" nera tas klubas kuris kuomet reikia kokios nors pozicijos žaidėjo atsigrėštų į turimą jaunymą. Tokiu atvėju ieškomas žaidėjas rinkoje kurį galima įsigyti už daugiamilijonines sumas.
Alucard
2 10 01-07 13:04
tikrai kazin ar gerai pasirinko pradziai, galejo i anglijos lyga i kokia silpnesne komanda keliauti kad laiko gautu aikstei, o db gerai tik tiek kad su gerais treneriais ir gerais zaidejais gales pasitreniruoti
Fuhreris
0 7 01-07 14:48
PAsikartosiu - treniruociu programa yra svarbiau uz zaidimo laika, tokiame amziuje. Be to pasizaist ir Castilla'oje gautu.
Deividas696
2 4 01-07 14:06
Mano nuomone pervertintas žaidėjas, juk jam dar tik 16 metų. Jis dar net nėra pilnai subrendęs, gal dar per tuos metus užaugs 20cm ir išvis bus nebetinkamas futbolą žaist
0 1 01-07 15:24
Tai ir žais jis Castilloj kurį laiką. Sporto intensyvumas ten toks, kad nespės prakaito gręžt iš maikių bachūras. Atidirbs sunkiai 2-3 metus, pažais antriniuose sastavuose ir tada atsivers vartai į didijį futbolą. Apsipras su komanda, su valstybe ir viskas bus liuks. Jam pirmiausiai laiko duot prie klimato priprast, nes žaidimas gali būt nebe toks gražus kaip Norvegijoj