Tarp Pasaulio ir Europos čempionų - lygiosios © Eurofootball.lt
Vakar draugiškas rungtynės Prancūzijoje, "Stade de France" stadione žaidė Pasaulio čempionai brazilai bei Europos čempionai prancūzai. Rungtynės baigė taikiai - 0:0.

Šios varžybos buvo ne tik Prancūzijos pasiruošimo artėjančiam Europos čempionatui dalis, tačiau kartu ir skirtos paminėti 100-ąsias FIFA įkūrimo metines. Rungtynės prasidėjo netradiciškai, nes pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė istorinėmis aprangomis - storais marškinėliais ir pusilgėmis kelnaitėmis. Praėjusio amžiaus pradžios uniformas taip vilkėjo ir teisėjai. Antrajame kėlinyje buvo rungtyniaujama šiuolaikinėmis aprangomis.

Šiose varžybose progų turėjo abi komandos. Pirmajame kėlinyje neblogų šansų neišnaudojo Ronaldo (%p00205), %p01549, Davidas Trezeguet (%p01431). Vieną reliausių progų mače turėjo Roberto Carlosas (%p00198), tačiau vartininkui %p00558 tik stebint, jo itin stipriai smūgiuotas kamuolys atšoko nuo virpsto. Rungtynių pabaigoje pergalę galėjo išplėšti Trezeguet, tačiau jo smūgis buvo netikslus.

Komandos žaidė tokiomis sudėtimis:

Prancūzija: Gregory Coupet; Lilian Thuram, Jean-Alain Boumsong, Marcel Desailly (Bernard Mendy, 46), William Gallas; Claude Makelele, Patrick Vieira, Zinedine Zidane (Oliver Kapo, 68), Robert Pires (Sylvain Wiltord, 46); David Trezeguet, Thierry Henry.

Brazilija: Dida; Cafu, Luisao, Cris, Edmilson, Roberto Carlos; Juninho Pernambucano (Julio Baptista, 79), Ze Roberto (Edu, 46), Kaka (Alex, 46); Ronaldinho, Ronaldo.

Rungtynes stebėjo daugiau nei 79 tūkstančiai žiūrovų.