Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Tautų lyga: Ispanija nugalėjo anglus, šveicarai pažemino islandus

2018-09-08 23:47:14 UEFA Tautų lyga Ispanija Anglija

Šeštadienį UEFA Tautų lygoje buvo žaidžiamos dar septynerios rungtynės.

A divizione įvyko daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova - Anglija savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Ispaniją. Debiutinės rungtynės Luisui Enrique susiklostė sėkmingai - pergalė rezultatu 2:1.

11-ąją minutę Marcusas Rashfordas išvedė anglus į priekį, tačiau jau po dviejų minučių Saulis Niguezas atstatė pusiausvyrą. Pergalingas įvartis buvo įmuštas 32-ąją minutę, pasižymėjus Rodrigo.

Antrajame kėlinyje kraupią galvos traumą patyrė Luke'as Shaw, kuris buvo net praradęs sąmonę. Visgi, naujausiais duomenimis, gynėjas jau atsigavo ir bendravo komandos rūbinėje.

Tame pačiame divizione į visišką nokdauną islandus pasiuntė šveicarai - pergalė rezultatu 6:0.

B divizione Šiaurės Airija pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai, C divizione minimales pergales pasiekė Suomija ir Graikija, o D divizione baltarusiai sutriuškino San Mariną bei Liuksemburgas - Moldovą.

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Bianco
0 1 09-09 09:44
Liuksemburgas pavaro...
Dipsiukas MCFC
6 1 09-09 12:55
Is dalies tai net gaila Rashfordo. Paskutinius 2 metus visiskai, nei per nago juodima nepatobulejo pas isprotejusi maniaka Unaitede. Prasiko 2 metus, kad pakiltu i visiskai kita lygi. Jeigu nori dar isnaudoti visa savo likusi potenciala tai privalo kuo greiciau nesti skuras is to meslyno, nes po 12-18 menesiu jau tik kokiam Evertonui bus idomus. O Southgate'as visgi bekiausis. Isimylejes lavona Lingarda su gatves stulpu Kane'u, Dele absoliutus nulis jau gal kokias 20-as rungtynes uz anglus kaip ale tipo kuriantis saugas. Fodenas, Madissonas, Barkley, Sancho, Wilsheras namie ant sofos sedi ir ziuri i Lingardus su Hendersonais. Jeigu Pepas treniruotu anglus tai visi mano isvardinti zaidejai butu pakviesti ir puse ju starte zaistu.