Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Neturiu nuomonės

Tautų lyga: Ispanija nugalėjo anglus, šveicarai pažemino islandus

2018-09-08 23:47:14 UEFA Tautų lyga Ispanija Anglija

Šeštadienį UEFA Tautų lygoje buvo žaidžiamos dar septynerios rungtynės.

A divizione įvyko daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova - Anglija savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Ispaniją. Debiutinės rungtynės Luisui Enrique susiklostė sėkmingai - pergalė rezultatu 2:1.

11-ąją minutę Marcusas Rashfordas išvedė anglus į priekį, tačiau jau po dviejų minučių Saulis Niguezas atstatė pusiausvyrą. Pergalingas įvartis buvo įmuštas 32-ąją minutę, pasižymėjus Rodrigo.

Antrajame kėlinyje kraupią galvos traumą patyrė Luke'as Shaw, kuris buvo net praradęs sąmonę. Visgi, naujausiais duomenimis, gynėjas jau atsigavo ir bendravo komandos rūbinėje.

Tame pačiame divizione į visišką nokdauną islandus pasiuntė šveicarai - pergalė rezultatu 6:0.

B divizione Šiaurės Airija pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai, C divizione minimales pergales pasiekė Suomija ir Graikija, o D divizione baltarusiai sutriuškino San Mariną bei Liuksemburgas - Moldovą.

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
My
3 32 09-09 00:11
It's coming home )))))
Fredis
2 24 09-09 09:52
Ispanu ir anglu lygiu skirtumas tai kosminis, dar cia stebuklingai anglai sulose
Ramas
3 18 09-09 00:46
Tiesa pasakius iš anglų tikėjausi kažko daugiau,bet ko norėt,jei žaidi namie.o kamuolio kontrolė tik apie 30
Mister X
1 15 09-09 00:58
Shaw vel trauma, o antrode jau pagaliau atgavo forma po to kojos luzio.. reikia tiketis, kad nieko rimto ir greit gris i rikiuoti.. DDG puikiai suzaide, ne viena world class save padare, turetu bent trumpam pritildyt heiterius kuriu prisiviso po wc, o siaip kalbant apie rezultata, man asmeniskai nieko keisto, pelnyta ispanu pergale.