Tautų lygoje Nyderlandai sutriuškino vis dar be pergalės esančią Vokietiją

Šeštadienį UEFA Tautų lygoje buvo sužaistos dar devynerios rungtynės.

A divizione įvyko intriguojanti akistata, kurioje susigrūmė dvi pirmos grupės komandos - Nyderlandai ir Vokietija. Solidumą gynyboje ir aštrumą puolime demonstravę olandai pasiekė triuškinančią pergalę - 3:0.

30-ąją minutę Nyderlandus į priekį išvedė Virgilis van Dijkas. 87-ąją minutę Memphis Depay'us pribaigė vokiečių viltis, o per pridėtą laiką galutinį tašką padėjo Georginio Wijnaldumas.

Nyderlandams tai buvo pirmoji pergalė grupėje. Savo ruožtu vokiečiai lieka be pergalės - lygiosios su prancūzais bei dabar patirta nesėkmė.

B divizione Slovakija namuose nusileido Čekijai, o Airija ir Danija išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

C diviziono 3 grupėje Norvegija minimaliu skirtumu palaužė slovėnus, Bulgarija - kipriečius. D divizione pergalėmis džiaugėsi Graikija, Gibraltaras ir Makedonija.

Kaimynai latviai namuose nesugebėjo įveikti Kazachstano - 1:1.