Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ter Stegenas: "Barcelona" turi pasimokyti iš pastarųjų metų klaidų"


"Barcelona", kaip ir dar 15 klubų, šį vakarą pradeda kelionę UEFA Čempionų lygoje. Jau pirmoje dvikovoje katalonų laukia rimtas išbandymas – rungtynės Dortmunde su vietos "Borussia".

Dvikovos išvakarėse kalbėjęs Marcas-Andre ter Stegenas pakartojo, jog žaisti "geltonai juodų" stadione nėra lengva bet kuriai komandai.

"Tie, kurie nežino, čia tikrai bus triukšminga", – užsiminė vokietis. – Sieksime pergalės, nes norime įgauti pasitikėjimo prieš tolimesnę kovą".

"Barcelona" komandai per paskutinius du metus Čempionų lygoje teko nuryti karčią piliulę – katalonai tiek dvikovose su "Roma", tiek su "Liverpool" iššvaistė triuškinamą persvarą ir pasirodymą turnyre baigdavo be išsvajoto kelialapio į finalą.

"Čempionų lygoje visada yra jaučiamas spaudimas, šio turnyro lygis yra ypač aukštas", – pripažino Ter Stegenas. – Mes turime pasimokyti iš situaciją, su kuriomis susidūrėme pastaraisiais metais".

"Rungtynės su BVB bus sunkios, todėl mūsų koncentracija turi būti maksimali nuo pat pirmos minutės", – pridūrė vartininkas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (8)

0 1 09-17 17:53
Pirma reikia pasiekti praitu turnyru aukstumas, nes zaidimas neblyzga