Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Tik po keitimo aikštėje pasirodęs E. Haalandas pelnė "hat-tricką" ir atvedė BVB į dramatišką pergalę

Šeštadienį tęsiasi 18-ojo "Bundesliga" pirmenybių turo kovos.

Neįtikėtiną pergalę svečiuose pasiekė Dortmundo "Borussia", kuri rezultatu 5:3 palaužė "Augsburg" futbolininkus.

Būtent "Augsburg" ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai 34-ąją minutę pasižymėjo Florianas Niederlechneris. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu įvarčiu - 46-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Marco Richteris.

BVB vos po trijų minučių sušvelnino atsilikimą, kuomet puikiai baudos aikštelėje varžovus suklaidinęs Julianas Brandtas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis tik "Augsburg" jau 55-ąją minutę susigrąžino dviejų įvarčių persvarą, kai antrąjį savo įvartį pelnė F. Niederlechneris.

BVB treneris Lucienas Favre iškart po praleisto trečiojo įvarčio į aikštę metė naująjį komandos pirkinį Erlingą Haalandą, kuris jau 59-ąją minutę pelnė pirmąjį savo įvartį Vokietijoje.

Svečiai rezultatą išlygino jau 61-ąją minutę, kuomet kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Jadonas Sancho.

70-ąją minutę Thorganas Hazardas nepagailėjo perdavimo vienam prieš vartus stovėjusiam E. Haalandui, kuris persvėrė rezultatą BVB naudai.

Dortmundo ekipos naujokas apsukų mažinti nesiruošė ir 79-ąją minutę užbaigė savo "hat-tricką" bei įtvirtino savo komandos pergalę.

"Borussia" po šios pergalės sugrįžo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (27)

BeyBlade
3 40 01-18 18:36
Labai įdomios rungtynės, jau buvau pasiilgęs bundeslygos, kai žaidimas toks jog į tualetą baisu išeit Ar galima nemylėt šios lygos kai įvarčiai taip mušami. Haalandas puikus šiandien, kai jis išbėgo BVB pagyvėjo, labai greitas, visada visur priekyje, kaip sakant ant smaigalio pasiruošęs šūviams. Toksai jaunas Lewandowski. Fun fact išgirdau iškomentatorių - Aubameyang pirmas rungtynes už BVB žaidė prieš Augsburg išvykoje ir pelnė hatriką mūvėdamas tuos pačius 17 nr pažymėtus marškinėlius kaip ir Haaland
Gaucho
 Gaucho
4 22 01-18 19:18
Smagiausia, kad Solsjker gang sak, jcog united toks zaidejas nereikalingas d geriau cavani su 33 metais ir puse sezono ant suoliuko
 Luk0dz
2 16 01-18 19:06
Svajonių debiutas.
1 13 01-18 18:32
Vistiek gynyba kraupoka BVB, nors puolimas ir uraganinis, bet be solidumo, zaidimo balanso titulu nelaimesi.