Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Tite: "Tik Ronaldo ir Messi yra geresni už Neymarą"


2019-09-06 11:29:20 Neymar da Silva Brazilija

Brazilijos rinktinės treneris Tite toliau laikosi nuomonės, kad Neymaras yra tarp trijų geriausių planetos futbolininkų.

Neymaras po ilgos pertraukos pagaliau galės grįžti į rungtynių režimą. Visą vasarą su išvykimu iš PSG sietas brazilas prisijungė prie nacionalinės komandos ir jau šiąnakt turės galimybę pasirodyti aikštėje prieš Kolumbiją.

"Jeigu Neymaras nebūtų pasiruošęs žaisti, tuomet jo nebūtų rinktinėje", – apie žaidėjo fizinę būklę kalbėjo Tite.

"Mes niekada neužbėgame įvykiams už akių, kai tai liečia žaidėjo sveikatą. Tiek aš, tiek visas trenerių štabas atidžiai seksime jo situaciją. Jis yra pasiruošęs žaisti ir padėti komandai, kaip jis tai darė iki pat šiol", – tęsė treneris.

Kalbėdamas apie pačio žaidėjo meistriškumą, Tite pridūrė, kad už Neymarą yra pranašesni tik du futbolininkai. Be to, strategas jį kartu su Edenu Hazardu laiko didžiausiais šios eros talentais.

"50 procentų visų Brazilijos įvarčių buvo pelnyti, kai žaidė Neymaras. Jis tai mušė įvarčius, tai atliko rezultatyvius perdavimus.

Pagal individualų meistriškumą jis nusileidžia tik Cristiano Ronaldo ir Lioneliui Messi. Abu žaidėjai yra iš kitos eros. Šioje eroje aš į vieną eilę statau Neymarą su Edenu Hazardu, kurie man abu yra išskirtiniai žaidėjai. 

Neymaras ir Hazardas aikštėje mąsto panašiai, tačiau Neymaro pranašumas yra tai, kad jis viską atlieka greičiau. Jis paprasčiausiai yra nesustabdomas", – kalbėjo Tite.

Straipsnio įvertinimas: 6 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (8)

2 18 09-06 12:09
Bet transferiu drama,kritimo vaidyba,sukuosenom jis yra pats geriausias!!!
Marčius33
1 14 09-06 14:32
Mbappe geresnis, dauguma žaidėjų anglijoi Sterlingas, De bruyne pvž geras formas rodo, ir aukštame lygyje žaidžia, net neaišku ką tas Neymaras gali šiuo metu , nematėm ilgai jo kaip komandos lyderio, jis maždaug jeigu subręs kaip žaidėjas tik kokių 28metų, nes dabar elgiasi panašiai kaip Mbappe amžiaus būtų , o tas jau brandžiau atrodo.
11 20 09-06 12:25
Tegu nejuokina suite ekspertai jau kas kas net neymaro tikrai nera top 3 pvz Hazardas, dembele, mbappe geresni bei galima vardinti ir vardinti
4 7 09-06 13:17
Pamiršo Jason Statham paminėti.
1 3 09-06 20:13
vien del to, kad jis sudus isdarineja nereiskia, kad visokie kautinijai dembele uz ji geresni yra, cia turi atsilikelis but tokius vejus sneket